משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור עור הסובל מאקנה וצלקות

אקנה היא מחלה בעור, הנגרמת מלחץ, מפעילות הורמונלית לא תקינה או לא מאוזנת, מהפרשת יתר של בלוטות, ועוד כמה סיבות. לרוב מתרחשת התופעה בגיל ההתבגרות , אולם ישנם מקרי שגם אנשים מבוגרים סובלים מהתופעה. הסימנים לאקנה הם עור הנראה דלוק ואדמומי, צלקות וחטטים, ופצעונים מוגלתיים. טיפול באקנה חשוב שיעשה רק לאחר אבחון אצל רופא עור, וכיום ישנן מספר דרכים לטפל בתופעה זו. למבקשות להתאפר ולהסתיר עור פנים בעייתי , ניתן לעשות זאת, אולם מומלץ להתייעץ עם מאפרת מקצועית, שביכולתה לתת טיפים והמלצות לאיפור נכון על פי סוג עורך וחומרת האקנה ממנה את סובלת .

טיפול באקנה תוך כדי איפור

נערות רבות וגם נשים הסובלות מאקנה חשות חוסר בטחון ודימוי עצמי נמוך לנוכח מראה עור פניהן שנראה מודלק ומגורה. ניתן לאפר עור הסובל מאקנה או עם סימני צלקות, ואפילו בצורה שלא רק תסווה את הסימנים, אלא אף תסייע בטיפול בעור.

מאפרת מקצועית הבקיאה באיפור סוגים שונים של עור פנים, במגוון מצבים, תוכל לסייע לכן למצוא את המייק אפ המתאים לעורכן, ובמרקם הנכון, כזה שיהיהנושם“, ולא יסתום את הנקבוביות , אלא יאפשר להן להיות פתוחות ונושמות. המייק אפ נועד לטשטש את הסימנים, ולרוב, רצוי לא להשתמש ביותר מדי תכשירים, ובמקום זאת לאפר בנוסף את העיניים והשפתיים , שימשוך את כל תשומת הלב אל אזורים אלו, במקום אל עור הפנים הבעייתי .

חשוב לנקות היטב את עור הפנים לאחר כל איפור, מאחר ואחת הדרכים המומלצות לטיפול באקנה הוא שמירה על עור פנים יבש ונקי.

חשיבותו של איפור מקצועי

היתרון של מאפרת מקצועית במצבים כמו עור הנגוע באקנה, היא היכולת להשתמש בכלים ובדרכים הנכונות ביותר , הן לשמירה על עור הפנים, והן להגיע לתוצאות אופטימליות בטשטוש מראה העור והצלקות, וכיסוי עור הפנים בצורה שתיראה הטבעית ביותר, עד לקבלת מראה אחיד והומוגני.

במידה ויש לכן עור פנים בעייתי, או כזה עם בעיות כאקנה וצלקות, ועל הפרק עומד אירוע חשוב ומשמעותי במיוחד, תוכל המאפרת לאפר אתכן במומחיות, תוך שימוש בכל הדרכים היצירתיות ביותר והכלים המקצועיים ביותר לעשות כך.

תחליב מסוג פרימוורה הוא בסיס מעולה להתחלת האיפור על עור בעייתי, מאחר ותחליב זה אינו מייבש את עור הפנים, בניגוד לתכשירים נגד אקנה אחרים, ושומר עליו מאוזן ומרגיע את האדמומיות בעור הפנים .

 מאפרות מקצועיות רבות משתמשות בתחליב זה וממליצות עליו, מאחר ולאחר מכן האיפור הוא קל יותר ובר ביצוע, ללא הצורך ללחלח את העור, שהתייבש מאד כתוצאה משימוש בתכשירים שונים, רק כדי לייבש את פצעי האקנה. תחליב מסוג זה הוא מבוסס חומרים טבעיים, ביכולתו לחטא את החיידקים הנמצאים על הנקבוביות, ומעליו ניתן בקלות לאפר איפור מקצועי ויפה.

X