משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מאפרת מקצועית: לבנות מקצוע חדש מאפס

מאפרת מקצועית: לבנות מקצוע חדש מאפס

רכישת מקצוע ובניית קריירה בתחום כלשהו אשר יוכל לספק לנו פרנסה וביטחון כלכלי למשך שנים רבות קדימה – אלו הן שאיפות בסיסיות ונפוצות של אינספור צעירים וצעירות אשר אי הוודאות השוררת בשוק העבודה גורמת להם לתהות ולחשוש- ובצדק. בעולם בו קצב השינויים מהיר כל כך ובשוק עבודה כל כך דינמי ובלתי צפוי, קשה לתכנן קדימה בכל הנוגע לוודאות תעסוקתית.

למרבה המזל, קיימת קבוצה לא קטנה של מקצועות שונים להם קיים ביקוש רב בשוק, וקשה לראות את הביקוש הזה נעלם או מתמעט. להיפך – נראה כי הוא רק גדל משנה לשנה. אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא התחום  של לימודי איפור מקצועי. כפי שנראה מיד, מאפר/ת מקצועיים הם מקצועות שניתן לרכוש מאפס בתוך כמה חודשים, וכבר להתחיל לעבוד בתחום ולצבור ניסיון. מה כדאי לעשות על מנת להיכנס לעולם זה ומדוע מדובר במקצוע אטרקטיבי כל כך, כזה שמומלץ לרכוש ולנסות לבנות ממנו קריירה?

קורס איפור - בית הספר לאיפור של עדה לזורגן

קורס איפור מקצועי – תיאוריה, פרקטיקה ותרגול מעשי

הדרך המומלצת לרכוש מקצוע כמו איפור מקצועי מאפס הוא כמובן באמצעות קורס ייעודי ומתאים. קורס איפור מקצועי מותאם לתלמידים ותלמידות חסרי כל ניסיון בתחום. בין אם אתם גבר צעיר או מבוגר אשר לא איפר (או התאפר) מימיו ובין אם מדובר באישה בגיל העמידה המחזיקה בעשרים שנות ניסיון של איפור יומיומי אך חסרת ניסיון באיפור מקצועי – קורס זה יתאים עבורכם בכל מקרה.

מה נלמד במסגרת קורס איפור מקצועי המאפשר לרכוש את המקצוע מהר כל כך? חשוב להדגיש כי למרות שניתן לרכוש את המקצוע בתוך כמה חודשים ולהתחיל לצבור ניסיון בתחום, עדיין אין זה אומר כמובן כי ניתן להגיע בתוך כמה החודשים של הקורס לרמתן שלח מאפרות מקצועיות בכירות או לרמתם של מאפרים מקצועיים מהתעשייה אשר עוסקים בתחום כבר שנים רבות. כמובן שעל מנת להגיע לרמות מקצועיות כאלו יש לעבוד בתחום במשך שנים ולצבור בו ניסיון, כמו בכל תחום אחר.

תחת זאת, במסגרת קורס איפור מקצועי רוכשים התלמידים את כל הידע הנחוץ, תיאורטי ומעשי כאחד, על מנת להתחיל ולאפר באופן מקצועי במגוון תחומים, החל מאיפור לאירועים חגיגיים ואיפור כלות ועד לאיפור עבור תעשיית הבידור והטלוויזיה. הידע התיאורטי המועבר בקורס כולל טכניקות רבות ושונות של איפור, הכרה של מגוון רחב של מוצרי איפור וכלי איפור שונים, למידה של עקרונות בסיסיים שונים עליהם נסמך איפור נכון ופרודוקטיבי וכו’.

הפן המעשי כולל שעות רבות של תרגול מעשי של האיפור – התלמידים והתלמידות מתרגלים איפור בפועל, הן אחד על השנייה והן באמצעים אחרים. התרגול המעשי מתבצע כמובן תחת ליווי והשגחה צמודה של המורים בקורס, אשר מנצלים את ההזדמנויות הללו על מנת לתקן את התלמידים, לכוון אותם ולהביא אותם למצב בו בתוך כמה חודשים מרגע תחילת הקורס, הם כבר מסוגלים לאפר בצורה אסתטית ומקצועית.

תחילת עבודה כמעט מידית

שוק האיפור המקצועי פורח בישראל בשנים האחרונות, הודות לגורמים שונים. ריבוי האירועים החגיגיים והחתונות בארץ, למשל, מעלה את הביקוש לשירותי איפור כלות ושושבינות, כמו גם שירותי איפור מקצועי עבור נשים המגיעות לאירועים חשובים כמוזמנות. גם תעשיית הבידור (טלוויזיה, קולנוע, תיאטרון וכו’) המפותחת בישראל מציבה ביקוש לא קטן למאפרים ומאפרות מקצועיות.

הנתונים הללו טובים מאוד מבחינתם של התלמידים לאיפור מקצועי המעוניינים לרכוש מקצוע ולהתחיל לעבוד בתחומם החדש כמה שיותר מהר. עוד במהלך הקורס עצמו, מיד לאחריו או במקביל ללימודי קורסים נוספים ומתקדמים יותר בתחום, רבים מהתלמידים כבר מוצאים עבודות ראשונות בתחום. רבות מהעבודות הללו מתקבלות גם בזכות בית הספר המעביר את הקורס, והמורים המלמדים בו המקושרים בעצמם ללא מעט גורמים בשוק המחפשים מאפרים ומאפרות חדשות ומוכשרות.

המורים יכולים לקשר את התלמידים לגורמים שונים, ובכך לסייע להם למצוא עבודות ראשונות בתחום במהירות בלתי אופיינית לשוק העבודה. כמובן שייתכן כי העבודות הראשונות עבור אותם תלמידים טריים יהיו עבודות כמתמחים או כעוזרות מאפרות וכו’, אך זהו כמובן האופן בו כולם מתחילים. לאחר כמה פעמים בהם עובדים בתור עוזרים או מתמחים כבר מתחילים לעשות דברים לבד, והעבודה הראשונה לבד (כמאפר/ת הראשיים) תגיע במהרה.

מקצוע ייחודי מבחינת האפשרות להיכנס אליו והאפשרויות שהוא מציע

מקצוע האיפור המקצועי נחשב למקצוע ייחודי יחסית, בכך שקל ופשוט יחסית להיכנס אליו ולרכוש אותו (כאמור, באמצעות קורס איפור מקצועי בבית ספר נחשב ומוביל בתחומו), וכמות אפשרויות התעסוקה שהוא מציע (כפי שפירטנו לעיל, מדובר באפשרויות רבות ומגוונות). לכן, הביקוש לרכוש מקצוע זה הולך ועולה משנה לשנה.

קהל היעד של קורסי איפור מקצועי הוא קהל מגוון יחסית – לא מדובר רק בנשים צעירות אלא גם בגברים צעירים ומבוגרים, וגם בנשים מבוגרות. הקהל המבוגר הנרשם לקורסים אלו בדרך כלל מעוניין בהסבה מקצועית ובפתיחה בקריירה שנייה. גם עבור הסבה וקריירה שנייה, איפור מקצועי נחשב למקצוע אטרקטיבי ולאפשרות זמינה יחסית ששווה לשקול.

החל משנת 2021, תמצאו בסטודיו עדה לזורגן קורס איפור מקצועי בן 11 מפגשים!

לקריאת המלצות על קורס איפור לחצו כאן 

X