משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סגנונות איפור שונים לאיפור כלות

עולם איפור הכלות הוא רחב ומגוון יותר ממה שנדמה לרוב האנשים – לכל כלה מאפייני מראה ותווי פנים שונים, ולכל אחת כמובן טעם שונה ותמונה אידיאלית שונה בראש בנוגע למראה הרצוי עבורה ביום חתונתה.

בעוד כל אחת ואחת עובדת עם מאפר הכלות שלה על המראה האופטימאלי מבחינתה, קיימים כמה סגנונות עיקריים בתחום איפור הכלות, אשר יכולים לסייע לכלה לעתיד המבולבלת להחליט מה מתאים יותר עבורה. מומלץ מאוד לקבל החלטה זו גם תוך התייעצות צמודה עם מאפר הכלות המנוסה, אשר יוכל לסייע לכלה לעתיד לראות ולהבין איזה סגנון איפור יתאים יותר לשאיפות שלה, ולמאפייניה הייחודיים.

 

איפור כלות טבעי ומינימאלי

לא מעט נשים בוחרות דווקא באיפור כלות טבעי ומינימאלי יחסית, ולא באיפור זוהר יתר על המידה.

עבור כלה אשר הולכת על סגנון איפור זה מומלץ להיזהר שלא לצמצם יותר מדי באיפור – חשוב לזכור כי הכלה מתאפיינת בהופעה המושכת את העין, מטבע האירוע אשר היא עומדת במרכזו. גם שמלת הכלה הפשוטה ביותר ומראה הכלה המצומצם ו”צנוע” ביותר עדיין שם אותה במרכז האירוע, ולכן קיים צורך ברמת איפור מינימאלית כלשהי. כלות אשר בוחרות באיפור כלה מינימאלי מדי ייראו פעמים רבות מעט חיוורות בצילומים הקודמים לאירוע, ומזה נעדיף להימנע.

באיפור כלות טבעי ומינימליסטי נרצה כן ליצור כמה נגיעות עדינות של צבע אשר ניתן יהיה לשים לב אליהן, כאשר בדרך כלל צבעים עדינים דוגמת תכלת או סגול בהיר יתאימו למראה טבעי.

בכל הנוגע לאיפור כלות טבעי, מאפרת כלות מקצועית תוכל ליצור מראה מינימאלי אך אלגנטי, על ידי טשטוש הפגמים הבולטים והדגשה של המאפיינים הטבעיים החיוביים. סגנון זה של איפור כלות מתאים כמובן גם לשמלה מינימאלית ואלגנטית, ולעיצוב שיער תואם, ולא גרנדיוזי מדי.

 

איפור כלה זוהר ונוצץ

הסגנון העיקרי השני הוא כמובן איפור כלות נוצץ, כזה אשר מתאפיין בצבעים עזים יחסית ויוצר מראה כללי גרנדיוזי, גדול מהחיים. לרוב מתאפיין איפור כלות זוהר במיוחד בעיניים מודגשות או מעושנות, הבלטה של השפתיים ואפילו שימוש בנצנצים.

גם כאן חשוב לבחור במאפרת כלות מנוסה ומקצועית, אשר תדע לא להגזים וליצור מראה בוהק ובולט מדי. כאשר משתמשים בהרבה צבעים ודגשים חזקים על אזורים שונים בפנים, חייבים לעשות זאת באופן מקצועי וזהיר, על מנת שלא ללכת רחוק מדי. השימוש בצלליות רבות, שפתון בולט וכד’ מצריך איפוק מצד המאפרת (והמתאפרת…), ומחייב שימוש במוצרי איפור איכותיים ועמידים במיוחד. זאת על מנת שלא יימרחו או יעברו מהשפתיים של הכלה למאות האורחים להם היא מעניקה נשיקות.

 

לסיכום בין אם את מעדיפה איפור כלות טבעי ופשוט ובין אם נוצץ, זוהר ובוהק, חשוב לבצע הכנה והתאמה של האיפור לשאר האלמנטים בהופעה שלך, ולעשות זאת בצורה מושכלת ומחושבת. בין אם מדובר באיפור כלה עד הבית או בסטודיו ממש לפני תחילת הצילומים, בין אם איפור טבעי או גרנדיוזי, בכל מקרה אין תחליף למאפרי כלות מנוסים ומקצועיים.

X