משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סגנונות איפור לנשות עסקים

אשת עסקים מצליחה נשפטת לא רק על ידי יכולותיה המקצועיות. העובדה כי היא מסוגלת לנהל משא ומתן, לפקד על צוותי עובדים ולהחליט החלטות הרות גורל עומדת לזכותה, אך הרושם שהיא עושה כשהיא נכנסת לחדר ומציגה את עצמה אינו פחות חשוב. ייצוגיות היא מילת המפתח ביצירת לוק מקצועי, אמין ובלתי נשכח.

נשות עסקים רבות למדו לסמוך על איפור כעל כלי ליצירת מראה ייצוגי ונכון. בין אם מדובר בבחירת ליפסטיק נכון לחליפת העסקים שבחרו בבוקר, משיכת מסקרה שתדגיש את עיניהן או כיסוי נכון של פגמים וכתמים בפניםהידע כיצד ליצור את המראה המתאים ללוח הזמנים ולאילוצי היומיום יעניק בסופו של דבר רושם מדויק ומקצועי.

סודות של מאפרת

נשות עסקים מצליחות רבות מעסיקות מאפרת שמגיעה לביתן או למשרדיהן באופן קבוע ודואגת למראה המהוקצע שלהן. אחרות נעזרות בעצותיה של מאפרת מקצועית ולומדות במסגרת קורס איפור או באופן אישי כיצד לבחור איפור בעצמן ואיך לשמור על מראה יומיומי נכון.

אחת הדרכים הטובות ביותר לרכוש את מיומנויות האיפור הוא על ידי שיעור איפור פרטי, המיועד לנשים חובבות איפור וגם לנשות עסקים שמבקשות להיראות מטופחות בכל זמן. שיעור האיפור הפרטי הוא הזדמנות מצויינת להתעדכן בכל טכניקות האיפור, לשמוע סודות של מאפרת מקצועית וגם ללמוד כיצד להתאים את האיפור לתווי הפנים שלנו, כיצד לטשטש פגמים  ולהבליט באמצעות איפור פרטים אחרים בפנינו.

מאפרת מקצועית תוכל גם להתאים את הסגנון הרצוי לכל אחת וללמד על סגנונות איפור שונים. חובבות ליפסטיק יוכלו ללמוד כיצד לבחור את הליפסטיק הנכון לשעות היום, בעוד מי שמעדיפה איפור עיניים בוהק תוכל ללמוד כיצד לאפר את עיניה בצורה שתדגיש את נתוניה והכי חשוב כיצד לשמור את האיפור רענן לאורך כל שעות היום .

מהסגנון הטבעי ועד לסגנון הדרמטי – לכל אחת איפור משלה

בעוד שנשות עסקים מסוימות מעדיפות את המראה הרך והטבעי, המורכב מגווני אדמה, משפתון בגוון נייטרלי, ורדרד או כתמתם ומסקרה עדינה, נשים אחרות מעדיפות להדגיש בדרמטיות פרטים מסוימים בפניהן – שפתיים משורטטות או עיניים גדולות ויפות.

שני המראות האלו ניתנים לתחזוק שוטף במהלך היום. את המראה הטבעי קל לשמר על ידי עצירה קצרה בין פגישה לפגישה לחיזוק סומק וחידוש ליפסטיק ואילו כל מה שהמראה הדרמטי דורש מאשת עסקים שמתרוצצת ממקום למקום הוא תחזוק הליפסטיק מדי פעם בפעם. שיעור איפור פרטי מאפשר גם ללמוד על מוצרי האיפור שחשוב שיהיו לכל אשת עסקים עסוקה בתיק, אלו שיעזרו לה לשמור על המראה המוקפד.

לכל אשת עסקים, ותיקה או כזו שעושה את צעדיה הראשונים בעולם זה, סגנון משלה ודרך מיוחדת להציג את עצמה בפני קולגות וחברים לעבודה. איפור הוא חלק בלתי נפרד מהפרסונה הייצוגית שהיא בוחרת לייצג. לימוד ואימון על ידי שיעור איפור פרטי , כמו גם הדרכה של מאפרת בעלת ניסיון, יסייעו לכל אחת להוציא את אשת העסקים שבה החוצה, בדרך הכי מכובדת ואינדיבידואלית. 

X