משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מתמודדות the voice

כל מי שצפה בתכנית המצליחה the voice  הצליח לזהות איפור מתמודדות איכותי ומרשים. כמו שאר תחומי תעשיית הבידור והתקשורת, גם בכל מה שקשור לאיפור מצליחה ישראל לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הסיבה העיקרית לכך היא התאמה בין מאפייני האיפור לצרכים של המתמודדות. במילים אחרות, אי אפשר לאפשר את המתמודדות של the voice  מבלי להכיר את האופי שלהן לכן צוות המאפרות של סטודיו עדה לזורגן , בניצוחה של המאסטרית עדה לזורגן , ליוו את המתמודדים בכל העונה בצילומי החוץ וכן בימיי האולפן ולמדו להתאים את האיפור לסגנונה האישי של המתמודדת וכן לבגדים ולעיצוב השיער .

האיפור הוא דרך להביא לידי ביטוי רצונות, מאווים ותחושות. ביטוי עז וחושפני מצביע על תהפוכות המתנהלות בתוך הנפש, לעומת איפור רגוע המשדר קור ושלווה. כל מתמודדת צריכה למצוא את המקום שלה בתכנית על מנת להגיע רחוק והמאפרת חייבת להיות קשובה.

 אם לדוגמא מתמודדת כמו עתליה חונכה לכך שאישה צריכה להיות מחוברת לטבע, על האיפור להיעשות על פי מאפיינים דומים. את עתליה מאפרים עם צלליות בגוונים של שנהב, הדגשות כהות בשחור או בטורקיז בצמוד לתפר של העיניים ומשיכה של האייליינר. התוצאה היא מראה מרשים שאינו מוותר על האופי הייחודי של עתליה.

איפור המבוסס על הרגלים קודמים

במסגרת איפור מתמודדות the voice    יש צורך להקפיד גם על ההרגלים שקדמו לתכנית. לינה למשל אוהבת להתאפר עם אייליינר, עושה זאת לעיתים קרובות וכך שומרת על תחושת הביטחון שלה. גם על הבמה אפשר היה לראות היטב כיצד סגנון האיפור של לינה היה אייליינר  דומיננטי שנמשך בשפיץ מקצה העין והגבול העליון של האייליינר טושטש במטרה ליצור מראה תלת מימד ועומק, המתכתב נהדר עם הרושם שהשאירה לינה על הצופים והמנטורים.

דוגמא נוספת אפשר לקחת מהמתמודדת רוני. היא הייתה רגילה להתאפר כל הזמן עם עיפרון שחור בתוך העיניים, וגם במהלך התוכנית  נשמרו העקרונות האלו. בחלק העליון של העין אופרה רוני בצורה נקייה, כאשר מתחת לעין נעשה עישון עם עיפרון וצללית שחורה בצמוד לתפר הריסים התחתון.

מראה זוהר גם ברגעי התרגשות ולחץ

אחת השאלות הגדולות לגבי איפור מתמודדות בתכניות כמו the voice   היא כיצד לשמור על מראה זוהר תחת ההתרגשות והלחץ. דנה הצליחה לעשות זאת עם איפור שלא נצמד למבנה העיניים הגדולות, סיפק להם אורך ושמר על מראה השקד.

מתמודדת כמו אופיר היא בת 17 ולכן סגנון האיפור חייב להיות נקי וקלאסי. ניתן להשיג את המטרה הזו עם צללית בהירה על גלגל העין ומרקם מייקאפ עדין ולא עמוס. אצל רודי מחמיא לשים צללית כהה לאורך תפר הריסים ולצאת מסוף העין כלפי החוץ. התוצאה היא סגנון אייליינר המייחד אותה מול שאר המתמודדות.

סוד ההצלחה

איפור  של מתמודדות בתכניות ריאליטי הוא חוויה צרופה. יש צורך במימוש כל הכישרון האישי על מנת להיענות לאתגר ולהשיג את התוצאה הרצויה מול הצופים. האיפור הוא חלק חשוב בהצלחת המתמודדות, התכנית והחוויה הבידורית השלמה.

X