משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לאיפור ומוצרי איפור וטיפוח

אינספור מילים כבר נכתבו על עולם האיפור והטיפוח, כאשר מדי שנה יוצאים מוצרי טיפוח חדשים ומומצאות טכניקות חדשות ושונות על מנת להתאפר שצורה אסתטית מצד אחד, ופשוטה ונוחה מצד שני.

להלן מספר טיפים בסיסיים אך חשובים בנוגע לאיפור, טיפוח עצמי ומוצרי איפור וטיפוח:

איפור

לחות ושכבה אחידה כבסיס ראשוני לאיפור

נשים רבות אינן מכירות בהכרח בחשיבותו של אלמנט טבעי ובסיסי ביותר לאיפור מוצלח ואסתטי – רמת לחות מספקת בעור הפנים. העור של רבות מאיתנו מתייבש במהירות באקלים הישראלי, ואחד הדברים הראשונים, הבסיסיים והחשובים ביותר שיש לעשות לפני שאנו בכלל מתחילות להתאפר, הוא להזין את העור בקרם לחות מעשיר, ולתת ללחות להיספג בעור במשך כמה דקות. בנוסף להחזרת הלחות לעור הפנים, שכבה מקדימה ואחידה יכולה להוות בסיס מצוין והכרחי לאיפור יעיל ונכון – מייק אפ או קונסילר. כמובן כדאי שלא להגזים ולהסתפק בשכבה דקה יחסית, אך למרוח אותה בצורה אחידה ויסודית.

טיפים לאיפור מקצועי

להתאים את האיפור לעונת השנה

כאשר אנו מתאפרות בביתנו הממוזג עלינו לזכור באיזו תקופה בשנה אנו נמצאות כעת. הדבר קריטי במיוחד עבור עונת הקיץ החמה והלחה, אז נצטרך יותר התאמות אקלימיות במסגרת תהליך האיפור שלנו (איפור עם מקדם הגנה מפני השמש, מוצרי איפור העמידים בפני הזעה ומים וכד’). התאמות אלו יכולות לבוא לכדי ביטוי במוצרים שונים המיועדים לעונת החורף מול עונת הקיץ, בטכניקות בסיסיות שונות ועוד. התאמה לאקלים השורר כרגע בחוץ יכולה לעשות את ההבדל בין מראה סטנדרטי ומטה, לבין מראה אלגנטי ומרהיב ומעלה…

איפור יומיומי עדין מול איפור לאירוע חגיגי במיוחד

אחת ההבדלות הבסיסיות והחשובות ביותר שיש לעשות היא בין איפור יומיומי לבין איפור לאירועים חגיגיים. באיפור יומיומי נרצה להיות עדינות יותר – איפור קל יותר אשר הופך את הפנים לאסתטיים, אך אינו בולט או מורגש יתר על המידה. במקרה של אירועים חגיגיים בהם אנו מעוניינות “להפציץ” במראה שלנו, נאמץ סגנון איפור אחר – צבעים חזקים ובולטים יותר, אלמנטים מיוחדים ובולטים לעין ועוד ועוד ככל העולה על יד הדמיון.

איפור מקצועי

שימוש בכלי ומוצרי איפור איכותיים

כל אישה הנוהגת להתאפר על בסיס קבוע מחזיקה בתיק איפור ובו “כלי העבודה” בהם היא משתמשת לרוב. חשוב לרענן את תכולת התיק הזה מדי פעם. עולם האיפור והטיפוח הוא עולם דינאמי, בו יוצאים לשוק מדי שנה אינספור מוצרי איפור חדשים ומעניינים. לכן, ביקור תקופתי בחנות למוצרי איפור יכולה לעשות פלאים למראה היום יומי שלך, ולשדרג את יכולות האיפור העצמי שלך.

השתלמויות מקצועיות גם למתאפרת החובבת

מכיוון שתחום האיפור כולל בתוכו המון טכניקות ומוצרי איפור וטיפוח שונים, תמיד יש מה עוד ללמוד, וכיצד לשפר את יכולות האיפור העצמי שלך. לכן, כדאי שלא להתבייש או להיות בטוחה מדי בעצמך, וללכת לסוג של “השתלמות מקצועית” אחת לתקופה. סדנאות איפור שונות או אפילו פגישה של שעה או שעתיים עם מאפרת מקצועית מהתחום – כל אלו יכולים לעשות פלאים. את לומדת עוד טכניקה חדשה או שניים ומקבלת טיפים מקצועיים בנוגע לאופן בו את מתאפרת, ולא תאמיני כמה השפעה תהיה לזה על המראה היום יומי שלך.

איפור ערב

X