משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כך תסתירי הבעות מתח וחרדה

העור הוא מבחינה מסוימת חלון המאפשר הצצה לתחושות הפנימיות ולמצב הרוח המנטאלי. זו הסיבה לכך שקל לזהות הבעות מתח וחרדה בקרב נשים בכל הגילאים. בין אם הבעות מן הסוג הזה קיימות באופן קבוע בשל בעיה פסיכולוגית מסוימת, ובין אם מדובר על תגובה טבעית למצב מלחיץ, אפשר היום להסתיר את ההבעות בצורה אפקטיבית. חשוב להשתמש במוצרי איפור איכותיים ובעיקר לאמץ טכניקות נכונות. הסתרה של הבעות מתח וחרדה נדרשת בסיטואציות חברתיות, במקום העבודה וגם במהלך ניהול תקין של מערכת יחסים רומנטית. מתח וחרדה יכולים להשפיע על הביטחון העצמי ולפגוע באיכות החיים. רצוי להסתיר את ההבעות בצורה עדינה ולשמור על פאסון מרשים גם בתנאים לא שגרתיים.

איפור מקצועי

מלבד החשיבות האסתטית של הסתרת הבעות מתח וחרדה, יש גם משמעות בריאותית אותה כדאי לאמץ. חשיפה למתח רגעי או ממושך יוצרת נזקים בלתי הפיכים לעור. רמות גבוהות של קורטיזול לדוגמא המופרשות במהלך חרדה גורמות לתהליכי הזדקנות מואצים. הורמנים אלו גם אחראיים על אובדן לחות וגמישות ועל תחושות של גירוי על כל הגוף.

הכל מתחיל בלחות

שמירה על לחות העור היא הבסיס הטוב ביותר להסתרת הבעות מתח וחרדה. ראשית, יש לשתות לפחות 10 כוסות מים וכך להרגיע את הגוף ולהרוות את העור הצמא. העור הוא איבר ההגנה החיצוני והוא זקוק למים לא פחות ממערכות פנימיות. במקביל, כדאי להגביר את השימוש במוצרי לחות. סרום עשיר ולא שומני, קרם לחות מוגברת וגם תרסיס לחות ריחני יכולים כולם לספק פתרונות נפלאים ומיידיים.

הסתרה של הבעות מתח וחרדה לא חייבת לבוא על חשבון ניחוחות נעימים מעור הפנים ושאר החלקים בגוף. אפשר לבחור מוצרי טיפוח עם ריח אקסקלוסיבי ומענג, לפנק את העור עם מריחה עדינה ולהוסיף בושם כדי להרגיש שקט פנימי. ההמלצות העיקריות בהקשר הזה הן על ניחוחות כגון לוונדר, ורדים, הדרים או וורבנה.

טיפים לאיפור מקצועי

כיצד מטפלים בעור במהלך חרדה?

יישום הטכניקות השונות עבור שמירה על העור גם במצבי לחץ וחרדה דורש היכרות עם שיטות מגע. כדאי להשקיע במברשות היפואלרגניות ולא לוותר על איכות המגע שלהן. מברשות מלטפות עוזרות לטפח את העור ומעודדות השקעה. מעבר לכך, יש הרבה אלרגיות שלא נוצרות ממצבים נפשיים של מתח וחרדה, אלא דווקא ממברשת האיפור או הנוסחה העומדת בבסיס תכשירי קוסמטיקה. כדאי להתייעץ עם צוות איפור מקצועי במקרה של התלבטות או לפנות לרופא עור. המלצה נוספת היא להחליף מכחולי איפור עשויים שיער מן החי במברשות על בסיס טקלון.

בסופו של דבר, לכל אישה יש הרגלי איפור וטיפוח אחרים ולכן סביר להניח כי גם התמודדות עם מצבי לחץ וחרדה תהיה סובייקטיבית. אף על פי כן, יש כללי איפור התקפים לגבי כולן ואותן גם כדאי לאמץ.

מוצרי איפור מקצועיים של עשה לזורגן מייק אפ לאיפור מקצועי מוצרי איפור מקצועיים
X