משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות לחתונות בתקופות מעבר

תקופות המעבר שבין העונות הן גם זמן מצוין להתחתן – בגני אירועים רבים המחירים אטרקטיביים יותר, מזג האוויר משתנה מהקור של החורף לנעימות של האביב או מהחום הלוהט של הקיץ לקרירות של הסתיו ובאוויר יש ריח של פריחה ולבלוב או של גשמים ראשונים – תפאורה מרגשת ומתאימה לחתונה.

זוגות רבים אכן בוחרים בחתונת אביב או סתיו, ועליהם להיערך בהתאם למאפיינים של אותה תקופה. ספציפית, בכל הנוגע לאיפור כלות, יש לבצע היערכות מתאימה. הן הסתיו והן האביב שונים מהותית מהקיץ ומהחורף עצמם, וכפי שכל מאפרת כלות מקצועית תוכל להעיד, ההשפעה של מזג האוויר בתקופות המעבר על איפור הכלה היא השפעה שונה ממזג האוויר שבעונות יציבות יותר. מהי השפעה זו וכיצד מומלץ להיערך לחתונה בתקופת מעבר מבחינת איפור הכלות?

 

מזג אוויר פחות צפוי – איפור כלה בתקופת מעבר

אחת הנקודות החשובות ביותר בתקופת מעבר היא כי תקופה זו מתאפיינת לרוב במזג אוויר פחות יציב וצפוי מאשר בשיא החורף או הקיץ. כאשר אתם קובעים תאריך לחתונה מספר חודשים מראש, אין לכם דרך טובה לדעת האם באותו יום בדיוק יהיה חם מאוד או קריר וצונן, האם תהיה שמש לאורך כל היום או שיהיה מעונן וסגרירי וכד’. חוסר וודאות זה משפיע כמובן על ההכנות לחתונה מבחינת איפור הכלה.

קיים הבדל מהותי מבחינת מוצרי האיפור, טכניקת האיפור ושאר ההכנות הנוגעות גם לשאר המאפיינים של הכלה, בין חתונה ביום חם ושטוף שמש לבין חתונה ביום סגרירי וקריר.

על מנת שתהיי מוכנה באופן הטוב ביותר לכל המצבים האפשריים, יש להתכונן מבעוד מועד, ולהכין אופציות חלופיות. לדוגמה, בחרו כמה מיקומים שונים לצילומים שלפני האירוע, כך שבמקרה של יום מעונן עם טפטופים תוכלו להצטלם במקום אחר מאשר ביום קיצי ומלא שמש.

בכל הנוגע להכנות מבחינת איפור הכלות, כאן קיים מקום להתייעצות מוקדמת וליווי צמוד בזמן אמת של מאפרת הכלות, חשוב להכין את העור מבעוד מועד עם שימוש מספק בקרם לחות בהתאם לעונה שבו החתונה מתבצעת.

 

מאפרת כלות מנוסה שתלווה אותך לאורך יום החתונה

אין צורך להילחץ בכל הנוגע לאיפור הכלה בחתונות בתקופות מעבר – מאפרות כלות מקצועיות מודעות לסוגיה זו בחתונות המתרחשות בתקופות ההפכפכות יותר של השנה מבחינת מזג אוויר, ויודעות כיצד להיערך בהתאם. קיימות טכניקות שונות של איפור ערב מקצועי, וספציפי איפור כלות, באמצעותן ניתן לייצב ולקבע את איפור הכלה, כך שיישאר אסתטי גם במקרה של חשיפה לשמש והזעה וגם במקרה של תאורה טבעית של יום סגרירי ואפילו טפטופים קלים. מוצרי איפור מקצועי שונים מיועדים בדיוק למטרות אלו ומשמשות סלוני כלות ומאפרות כלות מקצועיות לאורך כל השנה.

מבחינת הכלה, חשוב קודם כל להירגע ולא להילחץ (גם) מנושא האיפור בחתונה. מומלץ לערוך פגישות מקדימות עם המאפרת המקצועית שבחרת ליום החתונה, ולוודא כי גם היא לוקחת בחשבון את העובדה כי מדובר בחתונה בתקופת מעבר, ומגיעה ערוכה בהתאם.

 

לסיכום, מאפרת כלות מקצועית תלווה אותך החל מתחילתו של יום החתונה, ובמקרים רבים חשוב שתישאר גם עד לאירוע עצמו לביצוע תיקונים והתאמות שונות. ליווי צמוד זה חשוב גם ובמיוחד בחתונות אביב או סתיו, בהן קשה לחזות מה יהיה מזג האוויר ספציפית באותו יום. ליווי צמוד מצד מאפרת הכלות המקצועית שלך ירגיע אותך בזמן הצילומים והכניסה לחופה, ויאפשר לך אפילו לבצע תיקונים בזמן אמת, בשלבים שונים של היום הגדול. תקופת מעבר היא זמן מצוין לחתונות והזדמנות טובה ליצור תמונות דרמטיות, וזיכרונות מרגשים ובלתי נשכחים. רק כדאי לוודא כי האיפור המקצועי של הכלה יעשה את העבודה לאורך כל היום, בכל מצב ובכל מזג אוויר.

 

X