משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הטרנדים באיפור לסתיו-חורף 2015

בסתיו-חורף 2015 אנחנו נראה סגנון איפור המבוסס על קשת גוונים קרירים. בניגוד לקיץ שבו איפור מקצועי אמור להתכתב עם שיזוף ומזג אוויר חם ולח, בחורף יש הרבה אפשרויות חדשות שלא זמינות עבורנו בשאר עונות השנה. ראשית, בסתיו-חורף 2015 נוכל להשתמש במוצרי איפור מעט כהים ועמוקים. תקופת המעבר של הסתיו עדיין לא כוללת את העוצמה האפורה של החורף, לכן מוצרי האיפור מיישרים קו וכוללים צבעי אדום יין, חום, ירוק זית וספקטרום של גווני ניוד.

טרנד מאוד בולט של איפור לסתיו-חורף 2015 כולל את השימוש במסקרה. למרות שמדובר על פריט איפור בסיסי, לא כולן אוהבות להשתמש בו עם הסגנון המאפיין את עונת הקיץ. דווקא בין הסתיו והחורף וממש לקראת סוף השנה הקלנדרית כדאי להשתמש במסקרה ולקבל לוק דרמטי עם מסגרת מחמיאה לעיניים. הטרנד של שימוש במסקרה מתאים גם למראה איפור ערב וגם לאיפור יום יומי ועדין יותר.

למה חשוב להכיר את הטרנדים החמים?

סתיו-חורף 2015 מוכיחים שאף פעם לא משתלם להישאר מאחור. בתחום של איפור מקצועי חשוב להכיר את הטרנדים החמים על מנת להתאים אליהם סגנון לבוש, לבלוט גם באירועים ובעיקר להרגיש ביטחון עצמי. מוצרי איפור לסתיו-חורף 2015 מנצלים את כל היתרונות של תכשירי הקוסמטיקה האיכותיים, אך מוסיפים להם מימד שלם של דינאמיות וגמישות.

סיבה נוספת בגללה חשוב להכיר את הטרנדים החמים של סתיו-חורף 2015 היא הרושם האישי. בתקופת הסתיו יש הרבה אירועים פרטיים שאליהם אנחנו מוזמנים בתור חברים וקרובי משפחה, ויש לא מעט אירועים עסקיים בעבודה. מי שרוצה למשוך אחריה את המבט צריכה לצעוד לחלל הפנים במראה מעודכן.

איפור לפי הטרנדים האחרונים יכול להדגיש את תווי הפנים, להעניק נוכחות עוצמתית לעיניים ולאזן את המראה הכללי באמצעות ניגודיות. בסתיו-חורף 2015 מוותרים על צבע או גוון בשפתיים עצמן, אך משתמשים בטקסטורה שמדגישה את קווי המתאר מבלי לוותר על העדינות המחמיאה.

איפה לומדים על הטרנדים לפני כולם?

טרנד לא פחות משמעותי של התקופה הקרובה הוא להירשם לקורס איפור מקצועי. באמצעות לימוד איפור ניתן להיחשף לטרנדים האחרונים לפני כולם ולהפוך את התחביב למקצוע. קורס איפור מקצועי מועבר על ידי מרצים מנוסים ומוסמכים. בקורס יש שיעורים פרונטאליים, סדנת איפור מעשית ועבודה פרטנית ובקבוצות. הקורס נערך עם מוצרי איפור מובילים של החברות הטובות בעולם וכל אחת יכולה לצאת ממנו היישר לעולם העבודה.

לסיכום, הטרנדים החזקים ביותר של סתיו-חורף 2015 בתחום האיפור כוללים גם את סגנונות האופנה וגם את מסלולי הלימודים. אפשר להתרשם מתצוגות אופנה בולטות כדי לשאוב השראה לאיפור אישי ומחמיא בבית, או לחסוך זמן עם לימודי איפור מקצועיים. הדגש צריך להיות על שימוש נכון במוצרים השונים ועל התאמה של האיפור לתווי הפנים.

 

X