משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הטריקים לאיפור שמחטב את הפנים

יש כמה טיפים שימושיים שיכולים לעזור לך לנצל את היתרונות של איפור מקצועי על מנת לחטב את מראה הפנים. קודם כל, התחילי בחיטוב עצמות הלחיים וגשר האף. תוכלי לעשות זאת עם מייק אפ כהה שידגיש את תווי הפנים ויסייע בהשגת מראה זוהר.

אפשרות אחרת היא להשתמש בקונסילר בהיר כדי להדגיש את עצם הגבה והרקות. מרחי קונסילר בהיר על החלקים הללו ורק אחר כך עברי למייק אפ עצמו. קחי בחשבון שבאיפור מקצועי לאירועים, שכבות רבות יוצרות מראה מסיכתי. קחי איתך ספוגית וגעי בטפיחות בעור הפנים לאורך הערב ולצורך רענון המראה המחוטב.

איפור מקצועי יכול להעניק לפנים אשליה של מראה צר, לטשטש אף רחב או להעלים לסת בולטת. באיפור כזה מתבססים בעיקר על משחקי אור וצל והבדלים בין מוצרי איפור כהה ובהיר. יש להקפיד על בחירת מוצרי איפור נכונים ובעיקר על שימוש במייק אפ בצבעי ברונזר בגוון חום וסומק בגוון ורדרד.

איפור מקצועי מול המראה בבית

את לא צריכה להתאמץ כדי להשיג מראה מחוטב של איפור מקצועי אפילו מול המראה בבית. התחילי בהנחת המייק אפ הרגיל ולאחר מכן בחרי מייק אפ כהה יותר מצבע העור הטבעי. ההבדל צריך להיות לא גדול יותר מטון אחד בלבד. הניחי את המייק אפ מקו האוזן כלפי מטה על עצם הלחי, אבל אל תשכחי להשתמש בספוגית סיליקון על מנת לטשטש את שכבת האיפור. בשלב הזה גם תוכלי לראות כיצד נוצרת הצללה לעצם הלחי. הצללה תגרום לעצמות הלחיים שלך להיראות גבוהות יותר ומחוטבות בהשוואה לפתרונות טיפוח אחרים.

מראה מחוטב לא חייב לבוא על חשבון איפור מעושן. אחד היתרונות של איפור ערב הוא שניתן להשתמש עבורו גם בצלליות, נצנצים, אייליינר סגול או שחור ואפילו אייליינר סגול. הסוד הוא לא לערבב יותר מדי צבעים. בדקי כל הזמן שיש השלמה בין צבעי האיפור ושמרי על אחידות. כך תוכלי להשיג מראה מעושן שמחמיא לתווי הפנים ומדגיש את היתרונות שלהם.

מוצרי איפור לכל חלק בפנים

באיפור לערב תצטרכי להשקיע מעט מחשבה בהתאמת המוצרים לכל חלק בפנים. מומלץ להשתמש בהצללות לקו השיער על מנת להצר או להדגיש את המצח. בעלות מצח צר או קטן יכולות להאיר את האיזור במוצר ללא ברק. לעומת זאת, העיניים ידרשו ממך טיפול הארה והצללה יסודי יותר. נסי להאיר את עצם הגבה כדי להבליט אותה וליצור גובה, אך זכרי שמדובר על מראה שאינו מתאים לבעלות עין שקועה.

את האף מחטבים באמצעות הצללה שמצרה ומאריכה אותו, או בעזרת הוספת צל בקצה האף שמקצרת אותו. השתמשי בהצללה של שקע הלחי על מנת להשיג מראה צר ונצלי את מוצרי האיפור המתאימים אם יש לך מבנה פנים רחב במיוחד.

X