משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מתאמץ מדי – יש דבר כזה!

הפתגם הידועכל המוסיף גורעמתאים בהחלט גם לעולם האיפור. איפור הנעשה בתבונה, תחכום והטכניקות הנכונות יכול לגרוף שלל מבטים מעריצים והערות מחמיאות. אולם, ברגע שהוא מתחיל להיות חונק וכלוא, מוגזם ובנסיון להפוך לדמות מסוימת שאינן אתן- או אז הוא יוצר רושם מתאמץ, היוצר אולי את הפעולה ההפוכה לחלוטין ממה שרציתן שיהיה. אז איפור מתאמץ מדי- יש דבר כזה, ואפשר גם ללמוד להימנע ממנו.

לא להגזים

בכל מצב בו אתן מתאפרות, חשוב גם לזכור את אופי המקום או האירוע אליו אתן הולכות: האם למסיבה, לעבודה, לדיסקוטק או לחוף הים. לכל מקום יש את האיפור המתאים ביותר למקום ולאופי האירוע, וחשוב לזכור זאת בעת האיפור.

המוצרים הבסיסיים ביותר באיפור הוא המייק אפ והפודרה . חשוב לזכור כי אם אתן הולכות למקום סגור עם תאורה מעומעמת ואתן צפויות להיות גם מצולמות, להמנע משימוש בפודרה לבנה ומייק אפ הבהיר מגוון עורך .פודרה כזו לא מגיבה היטב לפלשים של מצלמות ולתאורה מלאכותית, לכן, במצבים כאלו ועל מנת לא להיראות כאילו שמת מסכה לבנה על הפנים התאימי את גוון המייק אפ שלך למחשוף החזה ותקבעי את המייק אפ עם פודרה שקופה .

קונסילר הוא מוצר איפור שמטרתו לטשטש פגמים בעור, כתמים כהים מתחת לעיניים וכדומה. גם כאן, חשוב להתחשב גם בנתונים הטבעיים של הפנים ולא להעמיס שכבות של קונסילר רק כדי להיראות נטולת עיגולים שחורים מתחת לעיניים. מרוב מאמץ לטשטש, אזור העיניים נראה דווקא מודגש יותר מתמיד. כמו כן, הסברה הרווחת היא כי כדי לטשטש כהות בעור כדאי להשתמש בקונסילר בהיר מאד. זוהי טעות נפוצה היוצרת אפקט אפרורי ולא טבעי, והמראה כולו מאומץ מדי. מומלץ להשתמש בקונסילר כהה יותר, שיתחבר לצבע המייק אפ.

בלי מאמץ

הרצון להיראות מושלמת ובעלת שפתיים מודגשות מבלי שהתאמצתן לכאורה לעשות זאת, עלול לגרום למראה מאומץ מדי וגם בלתי טבעי. כדי להדגיש את השפתיים יש לעשות זאת באופן מושלם ולהקפיד על השלמות הזו לאורך כל היום או האירוע בו אתן נמצאות. יתרה מכך, למשתמשות בתוחם שפתיים, זכרו שהוא קיים והקפידו שלא להעמיס אודם בכמויות כאלו שיכסו גם אותו.

הצבעשפתון אדום הוא שפתון שמאוד טרנדי בשנה זו , בעיקר מאחר ויש קשת גוונים שלמה של אדום. אם גוון העור שלך מעט צהבהב, הקפידי להשתמש בשפתון אדמדם– חום ולאו דווקא אדום בוהק, מאחר וזה השני ישווה לפניך מראה מתאמץ מדי. לחילופין, בעלות עור כהה מומלץ להשתמש שפתון בגוון האדום החם ולא באדום בהיר עד ורדרד, שם אולי קיוויתן לייצר לעצמכן מראה ענוג אולם בפועל נראה כי כל המראה אינו טבעי וכי התאמצתן לשוות לפניכן מראה שאינו תואם אותם כלל וכלל.

זכרו תמיד להתחשב בנתונים שנתן לכן הטבע ולהדגיש אותם בצורה הנכונה מבלי להעמיס יותר מדי, ועם הגיון בבחירת הצבעים ושילובם, בין אם מדובר במייק אפ, בצללית או בשפתון.

X