משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כקריירה שנייה

המחקרים התרבותיים אודותינו מראים כי על מנת לממש את עצמנו בדרך הטובה ביותר יש להחליף קריירה באמצע החיים ולהביא לידי מימוש את היכולות והכשרונות שהיו חבויים בנו כל השנים. רבים  מאיתנו נשאבים לעבודה זו או אחרת ולאחר הגעת הילדים לעולם והרחבת המשפחה נעשה הדבר לכורח המציאות ולהתפשרות על מזבח ההישרדות וקיום המשפחה. אבל יש גיל שניתן לעשות שינוי. אצל כל אחת זה מגיע בגיל שונה, אז עם קצת רצון וקצת עזרה ניתן לעשות זאת בלי הרבה בעייה.

רבות הן הבנות המעוניינות בקריירה שנייה בתחום שונה לחלוטין מעיסוקן במהלך החצי הראשון של חייהן. רבות מאלה שעבדו במשרדים במישרות שונות מחפשות מקצוע הרבה יותר יצירתי והרבה פחות מנהלתי. איפור כקריירה שנייה מאד מבוקש כיום מכיוון שמדובר גם במקצוע מבוקש וגם בתחום יצירתי ומאד נגיש לנשים.

כיצד מתחילים?

אם החלטת שאת לוקחת צעד קדימה את הרצון שלך להפוך למאפרת (ולא משנה בת כמה את) עלייך להסיר דאגה מליבך. ראשית, ישנם בתי ספר לאיפור ברמות שונות בכל מקום בארץ כמעט וברוב בתי הספר יש לימודי ערב המותאמים לנשים עובדות, דבר שיאפשר לך להמשיך בבוקר בעבודתך ובערב להשתלם במקצוע החדש. אז בואי נתחיל.

כדי לעשות זאת נכון עלייך להצטייד בנחישות וברצון ללמוד. עלייך לבחור קורס איפור מקצועי והבחירה לא תמיד פשוטה. כדי לעשות זאת נכון הנה כמה נקודות התייחסות שחשוב לתת עליהן את הדעת בבחירת הקורס:

הרקורד של בית הספר חשוב מאד לדעת כי בית הספר לאיפור הוא הבעל מוניטין ונסיון בהכשרת מאפרות מקצועיות. יש לברר אודות בית הספר, אודות העומדת בראשו, ובמיוחד אודות המורים המלמדים את המקצוע. מקצוע האיפור מחולק לנושאים והתמחויות רבות ויש לברר עם הכיוון שבו אתן חפצות מלומד במקום ועל ידי מורים מומחים בתחומים אלה.

תכנים קורס איפור מקצועי חייב לכלול גם העברת תכנים עיוניים וגם הכשרה מעשית. הידע העיוני מתייחס בעיקר לחומרי העבודה השונים המשמשים מאפרות מקצועיות וגם הידע להשתמש בהם בכל מקרה לגופו. ההכשרה המעשית שהיא לב הלימודים מאפשרת לכן להתנסות בכל החומרים והטכניקות שלמדתן באופן ממשי. יש לוודא כי תכני השיעורים כוללים לימודי שילוב צבעים, תיקוני פנים, הכרת כל  מוצרי האיפור השונים, איפור כלות, איפור לצילום ולטלויזיה, איפור לאירועים וטכניקות איפור שונות.

כיתת הלימוד– יש לוודא כי כיתות הלימוד בבית הספר קטנות ואינטימיות המאפשרות קשר אישי עם המורה או המדריכה. דבר זה הוא המפתח להפקת המקסימום מקורס איפור מקצועי. דבר נוסף וחשוב הוא לוודא כי בית הספר מאפשר השתתפות בשיעור אחד לדוגמה ללא התחייבות לכל הקורס. דבר זה חשוב לבדיקת דברים רבים ובמיוחד לבדיקת הכימיה שנוצרת עם המדריכה או המורה בקורס.

תעודה מקצועית– חשוב לוודא כי בסיום בקורס תקבלו תעודת מאפרת מקצועית המוכרת בארץ ובעולם שתסייע לכן להתחיל את הקריירה החדשה שלכם ברגל ימין.

קורס איפור מקצועי

X