משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

שיעורי חובה בקורס איפור מקצועי

קורס איפור מקצועי מתאים לכל אחת ואחד המעוניינות להפוך את תחביב האיפור למקצוע של ממש, ולעשות זאת בצורה רצינית ומסודרת.

עולם האיפור על שלל תחומיו השונים, החל מאיפור כלות לחתונות ועד איפור שחקנים בהצגות, סרטים או תכניות טלוויזיה, מציע שפע של משרות ואפשרויות עבודה למאפרים ומאפרות מקצועיים המחזיקים בידע ובכלים הנדרשים על מנת לתת מענה לכל צרכי האיפור השונים.

במסגרת קורס איפור מקצועי ומסודר ללמידת רזי האיפור, על התלמידים לעבור כמה נושאים מרכזיים הנחשבים ל”נושאי חובה” בכל הקשור לאיפור מקצועי. כמובן שקורס טוב ומעמיק מציע גם שיעורים נוספים, שיעורי המשך בהם לומדים נושאים סמוכים נוספים, ומעמיקים את הידע וההתנסות בנושאי החובה הבסיסיים והחשובים ביותר.

 

מהכרת מוצרי איפור ועד איפור כלות או איפור לטלוויזיה – קורס איפור מקצועי

מהם אם כן שיעורי החובה אותם חייב להכיל קורס איפור מקצועי מעמיק?

נתחיל מהבסיס – קורס איפור מקצועי כללי בנוי כך שיתאים לכולם ולכולן – גם מי שמגיע ללא כל ניסיון מקדים בתחום. לכן, אחד משיעורי החובה הראשונים והחשובים ביותר הוא שיעור היכרות כללי עם עולם האיפור המקצועי והטיפוח, הכולל למשל היכרות מעמיקה עם חומרי ומוצרי איפור בסיסיים שונים. על המאפר/ת המקצועיים להכיר מוצרי איפור רבים ושונים ולהבין כיצד פועל כל אחד, מתי נכון להשתמש במוצר זה ולא במוצר אחר ומהם היתרונות והחסרונות של כל חומר עימו עובדים בעולם האיפור המקצועי.

שיעור חשוב נוסף אותו ניתן למצוא בקורס איפור מקצועי הוא שיעור בסגנונות איפור נפוצים ופופולאריים. למשל, בשנים האחרונות זוכה איפור עיניים מעושן לפופולאריות עצומה בארץ ובעולם (לדוגמא: שימוש בצללית גליטר – שימר לזוהר והדגשה), ולכן במרבית קורסי האיפור המקצועיים מלמדים סגנון איפור ספציפי זה, כמו סגנונות פופולאריים ונפוצים נוספים.

בהמשך, ניתן למצוא במרבית קורסי האיפור המקצועיים שיעורי בסיסיים המתמקדים בתחומים עיקריים מעולם האיפור. למשל – שיעור המוקדש לאיפור עבור הטלוויזיה, שיעור (או כמה שיעורים) המתמקד באיפור כלות ואיפור ערב לאירועים חגיגיים, איפור נשים מבוגרות בעלות עור בוגר וכו’.

נושאים אלו הם כאמור נושאים מרכזיים בעולם האיפור, כך שכמעט כל קורס איפור מקצועי יכיל לפחות שיעור אחד עבור כל נושא גדול שכזה.

לא רק באיפור עסקינן – גם שיווק וניהול עצמי כבעלי מקצוע

בנוסף לשיעורים הבסיסיים והחשובים כל כך העוסקים בנושאי הליבה של עולם האיפור (הכרת מוצרי איפור וטכניקות איפור בסיסיות, איפור כלות וערב, איפור לטלוויזיה וכו’), בקורסים המעמיקים והמקצועיים ביותר ניתן למצוא גם שיעורים אשר עוסקים בנושאים נלווים חשובים, ולא בהכרח באיפור עצמו.

הכוונה היא בעיקרי לשיעורים העוסקים בשיווק וניהול הקריירה של מאפר/ת מקצועיים. במסגרת שיעור זה מועבר הידע ונרכשים הכלים הבסיסיים הנחוצים על מנת להתחיל לפתח קריירה של ממש בעולם האיפור המקצועי, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים או פרילנסרים. גם זה מצריך למידה כמובן, וקורסי איפור טובים מכינים את התלמידים גם לפן הזה של עיסוקם העתידי כמאפרים מקצועיים.

X