משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

התאמת האיפור ללוק היומי

נשים המעוניינות לשמור על מראה זוהר חייבות להכיר את טכניקות האיפור היומיומיות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, דווקא בשגרה נמדדת רמת הטיפוח בצורה ההיקפית ביותר. בעוד לקראת אירועים מיוחדים כל אישה מקדישה זמן ומאמץ לאיפור מדויק, בשאר הימים אפשר להתאים את האיפור ללוק בקלות בזכות שמירה על מספר עקרונות חשובים.

איפור ובגדים

התאמת איפור יומיומי חייבת להתבצע על פי בחירת הבגדים. במידה ומדובר על בגדים בהירים, על האיפור להיות מנוגד לשאר המראה ולהבליט את האיזורים החזקים של האישה. בלוק היומי הרושם הראשוני לא פחות חשוב מהתדמית, בין אם מדובר על סביבה עסקית או פרטית. מעבר לכך, התאמה מלאה של האיפור ללוק מספקת ביטחון עצמי ובאה לידי ביטוי גם במוטיבציה האישית. כאשר האיפור מתאים ללוק היום נפתח בצורה חיובית ולכן לא כדאי לוותר על כך.

כיצד מתאימים את האיפור לעונה?

כידוע, האיפור הוא אחד האלמנטים הבולטים ביותר על גופה ופניה של האישה. מהסיבה הזו יש להתאים את האיפור לא רק לבגדים אלא גם לתקופה בשנה. ישנו איפור המתאים בצורה טובה יותר לחורף, לעומת איפור אחר אשר אותו ניתן לנצל דווקא בחודשי הקיץ. איכותו של איפור יומיומי נמדד לאחר מספר שעות, ומהבחינה הזו עונות השנה משפיעות על המראה לא פחות מסוג האיפור או הצבע. אי אפשר להתעלם מהעובדה שגם התקציב משפיע על התאמת האיפור ללוק היומי. נשים בעלות תקציב בלתי מוגבל יכולות להצטייד בסט איפור מפואר, אך עדיין חייבות להקפיד על הסנכרון. ההתאמה של האיפור ללוק היא לא פונקציה של אמצעים בלבד, אלא של היכרות עם מאפייני האיפור השונים והחלטה על הרושם אותו מעוניינים להעביר.

טרנדים ומצבי רוח

טרנדים יכולים גם הם להשפיע על הרמוניה בין האיפור ללוק ולבגדים. שידת טואלט המכילה מגוון של סוגי איפור מבטיחה מענה לצרכים יומיומיים, מבלי לוותר על סטייל ואופנה. גם בימים רעים יכול איפור זוהר לגרום להרגשה טובה, לכן יש קשר ישיר בין הדמות הנשקפת במראה לבין התחושה הפנימית. איפור עדין אשר שומר על מראה נקי מאפשר להבליט את השמחה, כאשר ניתן לשדרג את המראה עם ליפסטיק אדום או צללית צבעונית מרעננת. מצב רוח פרוע יחייב שימוש בצבעים פחות קונבנציונאליים, לדוגמא  ליפסטיק ורוד, ריסים מלאכותיים או צללית ססגונית. גם במצבי אהבה ניתן להראות לסביבה את התחושות הפנימיות.

יופי של בחירה

לסיכום, בלוק היומי ניתן לבחור בין איפור מושקע ודרמטי לאיפור טבעי ועדין, בהתאם למצב הרוח, לבחירות האופנתיות, לתחושות הפנימיות וכמובן ליצרים. שיעור איפור פרטי  מאוד יכול לעזור מהבחינה הזו ולספק לך כלים אשר יאפשרו לך ללמוד לאפר את עצמך בקלילות בתחילת היום או במראה מודגש ואיפור מלא לפני יציאה בערב .

X