משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לאמא הטרייה

ההתרגשות והאנרגיות המלווים את הלידה נשארים בקרב כל בני המשפחה למשך שבועות ארוכים. אפשר לראות מרחוק את החיוך על האם הטרייה ואת הברק בעיניים. יחד עם זאת, כדאי לשמור על מראה חיצוני מרשים ורענן בעזרת איפור מתאים. האם יכולה לבחור כיום מבין מגוון רחב של תכשירי טיפוח. תכשירים אלו מתאימים למצבה הגופני של האם, הם מכילים שורה ארוכה של מרכיבים פעילים וחיוניים ויש להם גם תכונות ייחודיות.

לא חייבים להסתפק בתכשירי קוסמטיקה חיצוניים. אמהות יכולות ללכת לבדן או עם בני הזוג לימי טיפול בספא, להתפנק עם אמבטיות ארוכות ולהירגע מהלחץ בעזרת שמנים ריחניים. רצוי לנצל את ההזדמנות ולשלב בין פינוקי ספא לגוף ולנפש. טיפולים אלו מגלים יעילות רבה אחרי הלידה והם זוכים להצלחה.

כללים לבחירת תכשירי טיפוח

השאלה היא כיצד בוחרים איפור מקצועי עבור האמא הטרייה. יש כמה עקרונות עליהם חשוב להקפיד על מנת להפיק את המקסימום מהתכשירים. ראשית, מומלץ להתייעץ עם רופא משפחה או כל איש מקצוע במקרה של התלבטות. אין להשתמש בתכשירים שאינם עומדים בתווי תקן או מכילים חומרים מזיקים. בימים הראשונים נמצא התינוק שעות ארוכות בקרבת האם ולכן היא צריכה לחשוב כיצד התכשירים משפיעים גם עליו. בין היתר, עליה לוודא שמדובר על תכשירי קוסמטיקה לא רעילים בהם התינוק יכול לגעת או להריח.

שנית, רצוי להבחין בין פונקציות שונות של תכשירי הקוסמטיקה. יש תכשירים המתאימים לאמהות בחופשת לידה שרוצות לטייל עם הילד לאורך היום. לעומת תכשירים המיועדים למי שמתכננת חזרה מהירה לשגרה ולעבודה. על ההבדלים בין התכשירים ניתן ללמוד לפי הוראות היצרן או בעקבות המלצות של חברים, בני משפחה וקולגות.

הייחודיות של איפור ערב לאמא הטרייה

אחת החוויות ההמרגשות הקשות ביותר עבור אמהות טריות היא לצאת לבלות ללא התינוק. יש מקרים בהם חוויה זו מתרחשת מוקדם מהצפוי, כמו למשל במהלך אירוע משפחתי או אירוע עסקי בעבודה. במקרים אחרים יעדיפו אמהות לדחות ככל האפשר את הבילוי עם בן הזוג או עם החברים. בהקשר של תכשירי קוסמטיקה, יש לציין כי בעזרת איפור ערב נכון יכולה גם אמא טרייה להיראות זוהרת וחיונית. אמהות לא צריכות לחשוש בשל היעדר שעות שינה או תשישות נפשית. דווקא הימים והשבועות אחרי הלידה הם המהנים ביותר, בעיקר כאשר יוצאים לבלות ומשאירים גם זמן לביטוי אישי.

איפור מקצועי הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההתסגלות לשגרה החדשה של האם. תכשירי קוסמטיקה מהווים מהבחינה הזו כלי להעצמת אמהות והם קריטיים עבור השבת הביטחון העצמי. התכשירים מיוצרים תוך מחשבה על צרכי האם הטרייה והדרישות שלה. לכל תכשיר יש מאפיינים אחרים המייצגים אותו ולכן כדאי להשקיע בהשוואה בין המוצרים. אמהות טריות שעושות זאת מגלות עולם שלם של אפשרויות.

איפור ערב

X