משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור טבעי לכלות

איפור כלות, כידוע לכל מי שקשור לעולם האיפור או לתחום החתונות, הוא כיום תחום עשיר ומגוון, המכיל אינספור סגנונות שונים, כמו גם חומרי איפור רבים המיועדים לספק איכויות שונות של איפור עבור כלות בעלות נתונים טבעיים שונים ובעלות רצון במראה כזה או אחר ביום חתונתן.

בעוד איפור כלות מקצועי הוא אחד התחומים העיקריים בעולם האיפור המקצועי, תחום אותו לומדת כל מאפרת מקצועית בקורס איפור בסיסי, לפעמים מעוניינת הכלה באיפור כלה מעט שונה, המתאפיין בכך שהוא נועד להשיג עבורה מראה טבעי עד כמה שניתן. איפור עדין ומתאים לתוויה האישיים, אשר ייראה מעל להכל טבעי, לא מצועצע יתר על המידה ורגוע במובן מסוים. איפור טבעי, הוא אחד מסוגי האיפור הפופולאריים בעולם האיפור בשנת 2011.

איפור כלות טבעי – בסך הכל מעוניינות להראות את מה שהעניק להן הטבע

כאשר חושבים על כך לעומק, איפור כלות “טבעי” הוא דבר הגיוני ומתבקש לחלוטין. כמובן שגם סוגים אחרים ופחות “טבעיים” של איפור הם לגיטימיים (ביום חתונתה מגיע לכלה להיראות נוצצת וזוהרת במיוחד, אם זה מה שהיא רוצה…), אך איפור כלות טבעי הוא פשוט הדרך של הכלה המסוימת הזו להציג את התווים הטבעיים שהעניק לה הטבע, ולהבליט את היופי הטבעי שלה.

זה לא אומר כמובן שהיא לא תענוד איפור כלל. כפי שכל מאפרת מתחילה העוסקת באיפור מקצועי יודעת, באירועים חגיגיים כמו חתונה המלאים בנשים המאופרות באיפור ערב מקצועי ובתאורה בוהקת וחזקה, מי שלא מתאפרת נראית חיוורת יחסית לסביבה שלה. כמובן שהכלה עצמה אינה יכולה להיראות חיוורת, ולכן גם אם היא בוחרת באיפור טבעי, עדיין ישנה עבודה לעשות. פשוט במקרה של איפור טבעי השימוש בחומרי איפור בולטים וחזקים יהיה מינימאלי, והדגש יושם על הדגשת תווי פניה הטבעיים של הכלה, ללא הגזמות וללא מראה צבעוני או צעקני מדי. איפור זה דואג בעיקר להדגיש את הנתונים הטבעיים (החיוביים) של הכלה, לטשטש את הנתונים הבלתי מחמיאים, ולהכין את הכלה לתאורה החזקה העתידה להיות מכוונת ישירות עליה. הכלה תהיה כמובן יפיפייה וזוהרת, אך לא בגלל איפור חזק וצועק.

איפור כלות טבעי הוא סוג של טרנד כאמור בעולם החתונות של ימינו, טרנד אשר הולך טוב מאוד עם כל החתונות הטבעיות וה”כפריות” להן אנו עדים. כיום, יותר ויותר חתונות נערכות בגני אירועים פסטוראליים ורגועים, כאשר אפילו בתחום כמו שמלות כלה ניתן לראות יותר ויותר כלות אשר הולכות על שמלת כלה אלגנטית וצנועה, בעלת מראה “רגוע” וטבעי יחסית. כמעט מיותר לציין כי עבור מראה כזה, איפור טבעי הוא ממש מתבקש מאליו. עבור פרטים נוספים אודות איפור כלות טבעי המתאים ספציפית לתווי הפנים שלך, מומלץ לבוא לפגישת התייעצות פנים מול פנים…

X