משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

צילום כלות אצל נח שחר- חלק ב’

את הפגישה אנו קובעים אצלי בסטודיו בתל אביב, שם על כוס קפה אני מציג את עצמי ואת תפיסת העולם האמנותית שלי, מראה דוגמאות מעבודותיי, שומע מהם פרטים על האירוע ועל רצונותים בהקשר הצילומי, ומסביר את סדר התנהלות הדברים.

וכיצד מתנהלים הדברים ומהו תהליך העבודה איתי?

מהרגע שלקוח מזמין אצלי צילום אירוע, אני מתיחס לעבודה איתו כאל פרויקט אמנותי אותו אני מנהל בעצמי באופן אישי מא’ ועד ת’. בגדול ניתן לחלק פרויקט צילום חתונה לשני חלקים:

  1. יום הצילום עצמו.
  2. post productionהחלק שמתבצע לאחר הצילומים עצמם, והוא כולל את העבודה על הקבצים, הפקת אלבום החתונה, עריכת הוידאו (במידה ומוזמן).

בואו נפרט כל שלב.

יום הצילום: הוא יום החתונה כמובן, וגם אותו אחלק לשניים: הצילומים משלב איפור כלות ועד תחילת האירוע, וצילום האירוע עצמו.

אני מתחיל לצלם משלב: איפור כלות בו הכלה מתחילה את האיפור. איפור כלות טוב הוא חשוב וחיוני לקבלת צילומי ביוטי יפים של הכלה ומאפרת טובה היא אמנית לכל דבר בעיני.  אני משתדל לצלם מהצד תוך שמירה על פרופיל נמוך ומינימום הפרעה למהלך העניינים בזמן האיפור וההכנות.

אני חייב להתוודות שגם לאחר שנים בתחום, אני עדיין מתרגש ונפעם כל פעם מחדש לראות את המטמורפוזה המתרחשת מול עיניי, כשהכלה הופכת לנסיכה אצילית מסרט הוליוודי…

ובדיוק את זה אני מנסה להראות בתמונות. בכלל, אני רואה את עצמי כמי שמספר סיפור. מישהו שהתבקש להתלוות לכלה ולחתן ביום חתונתם ע”מ לספר את סיפור יום החתונה כפי שהוא רואה וחווה זאת…

לאחר שמעצב השיער והמאפרת סיימו את עבודתם, מוציאים את השמלה מהארון… הרגעים המרגשים, האינטימיים כל כך… אני מהלך על קצות אצבעותיי,בקושי נושם… משתדל לא להפריע ויחד עם זאת לא לפספס אף רגע קסום…

אנחנו אחרי ההכנות, אחרי עיצוב השיער, האיפור והשמלה, הכלה מוכנה… החתן כבר ממתין לה… אני מנחה את צלם הוידאו שלי להתמזג עם הקירות.

הוא רואה אותה לראשונה ככלה… הם נפגשים…

אין עין שנשארת יבשה…

לאחר שכולם מסדירים את נשימתם וההתרגשות שוכחת מעט, יש לנו מעט זמן לצילומים. זהו החלק היחידי בצילומים שאינו דוקומנטרי טהור אלא מודרך ומנוהל על ידי.
המטרה שעומדת לנגד עיניי היא פשוטה, לתפוס את כל היופי הזה שאני רואה בעיניי, בתמונות…  ויחד עם זאת, כמו שכבר ציינתי, לספר סיפור.

אנו עומדים בלוח הזמנים, ולאחר סיום שלב זה אנו מוכנים לצאת לכיוון מקום האירוע.

נח שחר – 050-6904224

X