משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

גם נשים מבוגרות צריכות איפור ערב מקצועי

העובדה שהתקדמת עם הגיל, וכעת את נחשבת למבוגרת יחסית, לא אומרת שאת צריכה להפסיק להשקיע בעצמך. ההפך הוא הנכוןעם המעבר לגיל מבוגר, עור הפנים הופך בעייתי ויבש יותר. את נדרשת להשתמש בתכשירי טיפוח באופן יום-יומי על מנת להמשיך ולהזין את עורך במרכיבים החיוניים לו, על מנת שינזק כמה שפחות מפגעי הזמן.  אך לא די בכך. כדי להמשיך ולהיראות צעירה ורעננה, מבלי להסגיר את השנים שעוברות, את זקוקה לפתרון ומענה מוצלח יותרבעזרת איפור מקצועי במיוחד,  את תוכלי לשמור על עצמךוסימני הגיל פשוט לא יראו.

כמובן שהדבר נוגע גם עבור איפור יומיומי, אך גם עבור איפור ערב. מומלץ בחום לפנות אל מאפרת מקצועית לצורך כך, כי אחרי הכל – טיפול מקצועי הוא לא רק עבור איפור כלות צעירות, אלא גם עבור אישה מבוגרת שרוצה להרגיש יפה ונשית.

איך מעלימים את הבעיות?

כדי להעלים קמטים, פצעים ונימים שונים שמופיעים על עור הפנים, אפשר לעשות שימוש בקונסילר בגוונים שונים, שיוכל לטשטש את כל האלמנטים הנ“ל. כמובן שמאפרת מקצועית תוכל להתאים את הקונסילר הנכון לך בהתאם לעור הפנים שלך, הגוון של העור, והאלמנטים השונים שאותם יש לטשטש.

כלי נוסף שבו המאפרת תשתמש הוא כמובן המייקאפ. המייקאפ מומלץ לא רק כאשר את צריכה איפור ערב לכבוד אירוע מרגש, אלא גם ליומיום – וזאת על מנת ליצור מראה אחיד של צבע עור הפנים. בעזרת שימוש קבוע בפודרה, תוכלי לפזר את המייקאפ על כל הפנים, וכך להימנע ממראה מלאכותי מידי, ועור הפנים שלך יראה גם צעיר וגם טבעי – לא משנה מה גילך. מייקאפ ללא ספק עושה עבודה טובה בטשטוש הפגמים השונים בעור הפנים, וככל שהאישה הולכת ומתבגרת, יש למייק אפ משקל חשוב יותר ויותר במרכיבי האיפור של האישה, וכולתו להסתיר פגמים בעור היא פשוט נהדרת!

איך לבחור מאפרת?

היום כידוע יש מאפרות שמתמחות בסוג איפור ספציפי מאד כמו איפור כלות, איפור ערב וכיו”ב. אחד הדברים החשובים בעת בחירת מאפרת הוא ניסיונה והמלצות מנשים אחרות בטווח הגיל שלכן שהתאפרו אצלה והן מרוצות. חשוב מאד לפנות למאפרות שיש להן יסיון בעבודה עם נשים מבוגרות. המאפרת המקצועית תוכל להחזיר חיוניות רבה לפנים שלך, להעניק לך מגוון טיפים לאיפור עצמי בחיי היום-יומי, המלצות לשימוש בתכשירים שונים לעיכוב הזדקנות עור הפנים ועוד. בסיום התהליך מובטח לך שתרגישי יפה, רעננה, ולא פחות חשוב מכך –  צעירה בעשור לפחות ! בהצלחה!

X