משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מגוון אפשרויות עבור מאפרת מקצועית

תחום האיפור המקצועי טומן בחובו אינספור אפשרויות תעסוקה שונות עבור מאפרים ומאפרות מקצועיות. גברים ונשים כאחד, המעוניינות לעסוק בתחום זה למחייתן יכולות לבחור בין תחומי משנה שונים בתוך עולם האיפור המקצועי, על פי מה שמושך ומסקרן אותן יותר. מכיוון שמדובר בתחום תחרותי ופעיל המושך אליו אנשים רבים ותלמידים חדשים רבים מדי שנה, מומלץ למי שמעוניינת להעלות את סיכוייה לפתח קריירה בתחום לעבור קורס איפור מקצועי, בבית ספר מוכר ואיכותי. קורס מסוג זה יכול לפתוח דלתות רבות למגוון האפשרויות המסקרנות הקיימות כיום בשוק.

איפור לתעשיית הבידור, איפור כלות מקצועי ועוד

אז מהם התחומים השונים בהם יכולות מאפרות מקצועיות למצוא את פרנסתן ולפתח קריירה של ממש לטווח הארוך?

ובכן, אחד התחומים ה”חמים” והתוססים ביותר, אשר רק הולך ותופס תאוצה וקהל לקוחות גדול יותר ויותר עם השנים, הוא תחום האיפור לאירועים חגיגיים. כולנו מכירים את היקפו העצום של עולם האירועים החגיגיים בישראל, וספציפית עולם החתונות. מאפרות ומאפרי כלות זוכים לעבודה רבה בימים אלו, כאשר אלפי חתונות שונות נערכות בארץ מדי שנה, וכל כלה מעוניינת כמובן להיראות במיטבה, ולקבל איפור מקצועי. לא רק הכלות מהוות לקוחות פוטנציאליות עבור מאפרות מקצועיות בעולם האירועים החגיגיים – כיום גם נשים המקורבות לכלה מעוניינות באיפור מקצועי, דוגמת אם הכלה והאחיות, השושבינות וכד’.

מלבד לאיפור כלות ותחום האירועים החגיגיים, גם תעשיית הבידור המפותחת של ישראל מציעה מגוון הזדמנויות תעסוקה אטרקטיביות למאפרות מקצועיות. אינספור הפקות טלוויזיה, קולנוע, תיאטרון וכד’ עולות לאוויר מדי שנה בישראל, ובכל פרויקט שכזה מועסקות מאפרות מקצועיות רבות. אפילו בתכניות ה”ריאליטי” הרבות, אשר אמורות להציג את המתמודדים במצב “טבעי” ולא מאופרים, מעסיקות מאפרות מקצועיות רבות, גם עבור המגישים, המנחים והאורחים הסלבריטאים השונים, ולא פעם גם עבור המתמודדים עצמם…

בנוסף, כל הפקת קולנוע או סדרת טלוויזיה זקוקה לשירותי איפור מקצועי, ומדובר במאות ואלפי הפקות שונות מדי שנה ושנה.

מלבד לתעשיית הבידור ועולם האירועים החגיגיים, גם בתי הספר השונים לאיפור מעסיקים כמובן מאפרים ומאפרות מקצועיים. קורסי האיפור השונים מועברים על ידי מאפרים מקצועיים, ופעמים רבות על ידי בוגרי אותם בתי ספר, ומהווים גם כן אופציה מעניינת ביותר. זוהי עוד סיבה טובה להתחיל את הדרך כתלמידים בקורס איפור מקצועי. מלבד לקשרים הרבים שיש לבתי הספר האיכותיים בתעשיות הרלבנטיות השונות, רבים מהם מספקים פרנסה לבוגריהם גם במסגרת הקורסים המועברים אצלם.

על מנת למצוא עבודה ולהתחיל את הקריירה בתחום זה, מומלץ כאמור לקחת לפחות קורס איפור מקצועי בסיסי, ואולי גם קורסים מתקדמים. מעבר לכך, ניסיון בתחום וקשרים אישיים יעשו את העבודה. אל תחששי לקחת בתחילת הדרך גם עבודות שלא ממש נראות לך או עבודות בהן השכר נמוך ממה שציפית. כל עבודה כזו מקנה לך ניסיון חשוב ועשויה לפתוח דלתות להמשך הדרך.

X