משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

חורף כתום

צמד המיליםחורף כתוםמתקשרות למרבית האנשים דווקא עם סוג מסוים של מרק, אך עבור יותר ויותר נשים וגברים העוסקים בתחום האיפור המקצועי כתחום עיסוק מרכזי, המיליםחורף כתוםמסמלות דווקא מגמה מעניינת וצבעונית במיוחד בכל הנוגע לאיפור נשים בתקופה הקרה של השנה. איפור מקצועי מסוג כזה או אחר  מתאפיין הרבה פעמים בגוונים כתומים וחמימים במהלך העונה הקרה של השנה, אשר כובשים אינספור נשים המוצאות את האסתטיקה הייחודית שבצבע זה.

טיפים לאיפור כתום בתקופת החורף

כאמור, ייתכן כי סיבה מרכזית לפופולאריות של הצבע הכתום באיפור החורף היא כי מדובר בצבע חם מטבעו, אשר מכניס מעט אש וחום למראה האפרורי הכללי של החורף, ושל מרבית האנשים בתקופת החורף. כאשר בחוץ קר ויורד גשם, כולנו משוועים לקצת חום ועניין, ובכל הנוגע לאיפור בכלל ולאיפור מקצועי בפרט, כתום וצבעים חמים נוספים בהחלט יכולים לעשות את העבודה.

אז אילו טיפים ניתן לתת בכל הנוגע לאיפור כתום בתקופת החורף? אולי הטיפ החשוב ביותר, אשר אמנם מופיע תמיד כאשר מדברים על טיפים לאיפור מקצועי, אך הינו חשוב במיוחד כאשר מדובר באיפור כתום לחורף, הוא פשוטלא להגזים. כתום הוא צבע חם, בוהק ודומיננטי יחסית, וחשוב מאוד שלא להגזים בכמות הצבע שאנחנו שמות על הפנים שלנו, או במקומות השונים בהם אנו משתמשות בצבע זה. יותר מדי כתום באיפור שלנו יכול להפוך להיות בולט ומלאכותי מדי, ולכן חשוב לשלב את הכתום באופן טבעי יחסית באיפור הפנים שלנו.

שנית, יש להתחשב בנתונים הטבעיים ובצבע העור הטבעי שלנו, ולבחוןעד כמה האיפור הכתום אכן מתאים לנו. איפור כתום יכול בקלות ליצור מראה רומאנטיאקזוטי מרהיב, אך אינו מתאים לכל אחת ואחת. יותר מכך – עבור נתונים טבעיים שונים יש צורך להתאים באופן שונה את האיפור המקצועי הכתום שלנו. בעוד עבור אישה אחת יתאים יותר ללכת על כתום ברונזה (“חלודה“…), עבור אישה אחרת ייתכן בהחלט כי יתאים יותר כתום פסטל וכד’.

בנוסף, חשוב להתאים את האיפור הכתום שאנחנו שמות על הפנים שלנו, למקום אליו אנו הולכות. כפי שמסבירים בכל קורס איפור מקצועי בסיסי לכל מאפרת מתחילה – התאמת האיפור למקום או המאורע אליו הולכת המאופרת היא חשובה מאין כמוה, בטח ובטח כאשר מדובר באיפור בולט ובוהק כמו איפור כתום. כך, עבור יום עבודה במשרד ניתן להשתמש באיפור כתום, אך יש לדאוג כי הוא יהיה סולידי ועדין יחסית. אם אנחנו הולכות לאירוע חגיגי גרנדיוזי בו אנו מעוניינות “לדפוק הופעה” ולבלוט בקהל, אפשר להשתולל יותר וללכת על איפור כתום בוהק ובולט יותר.

החורף הזה, נראה כי הולך להיות לנו חם לפחות בזירת האיפור המקצועי, על ידי איפור כתום, חם ואקזוטי

X