משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מתנות לחג הפסח – מוצרי איפור ובישום

אביב הגיע, פסח כבר כמעט כאן וכולנו מתחילים לחשוב על המתנות השונות שנקנה לכל המשפחה המורחבת והחברים, וכך נהפוך את ערב חג פסח לחגיגי ומשמח במיוחד. קשה לחשוב כל שנה על מתנות חדשות לקנות לכל אחד ואחת מבני המשפחה, אז תנו לנו להציע לכן מתנות חגיגיות אך גם מועילות, המתאימות בעיקר לנשים שבמשפחה, וחלקן גם לגברים.

ערכות איפור וטיפוח אישיות לנשים ונערות צעירות

כמעט כל אישה ונערה מחזיקה ערכת טיפוח מסוג מסוים. בקרב חלק מן הנשים מדובר בערכות גדולות המכילות מוצרי איפור וטיפוח רבים ושונים, ואילו בקרב נשים אחרות מדובר בערכות מצומצמות יותר. בכל מקרה, לכל אישה יש את מוצרי הטיפוח והאיפור בהם היא משתמשת מדי פעם, או על בסיס קבוע.

לכן, כל נערה ואישה ישמחו לקבל מתנה אשר תתווסף לערכת הטיפוח שלה, או פשוט לקבל ערכת איפור וטיפוח חדשה. ניתן לרכוש מגוון ערכות טיפוח בגדלים שונים המכילות מספר וסוג שונה של מוצרי איפור וטיפוח. נסו להתאים את הערכה שאתם רוכשים לאישה או הנערה עבורן מיועדת המתנה – עבור מישהי שנוהגת להתאפר על בסיס קבוע ניתן לרכוש ערכה המכילה אחוז גדול יותר של מוצרי איפור של ממש. עבור מי שנוהגת להתאפר רק לעיתים רחוקות נרצה ללכת על ערכה המכילה יותר מוצרים בסיסיים של טיפוח, קרם לחות, ניקוי העור וכו’, ורק מעט מוצרי איפור של ממש.

עבור נערות צעירות אשר רק מתחילות להתאפר ולטפח את עורן ניתן לרכוש ערכות המכילות מוצרים המיועדים לעור צעיר או לעור הסובל מפצעי בגרות (במידה ואותה נערה אכן סובלת מבעיות בעור פנים). במקרים כאלו אולי עדיף “להסוות” מוצרי איפור וטיפוח המיועדים לנערות הסובלות מאקנה בין המוצרים האחרים על מנת שלא להביך את הנערה.

בשמים ומוצרי טיפוח לחג – מתאים גם עבור גברים

ערכות טיפוח רבות מיועדות גם לגברים. במקרים אלו הערכה תכיל פחות מוצרי איפור של ממש, ויותר מוצרי טיפוח כלליים ומיני בשמים שונים. למשל, ערכה המכילה אפטר שייב, בושם, קצף לגילוח, קרם לעור הפנים וכו’.

בשמים יכולים להוות מתנה מצוינת בפני עצמם, גם כאשר הם מגיעים בנפרד ולא כחלק מערכה. בושם טוב יכול לשמש גבר או אישה למשך חודשים ואף שנים, ולכן מהווה מתנה מתחשבת ומתאימה לחג.

גם כאן, חשוב לנסות ולהתאים את המתנה לאופי האדם עבורו היא נקנית – האם מדובר בגבר הנוהג להתבשם? האם אותו אדם נוהג להתגלח על בסיס יומי? במידה ומדובר באדם אשר אינו מתגלח – אולי ערכת טיפוח לזקן יכולה להיות מתנה מתאימה עבורו?…

במקרה של קנייה עבור נשים – האם סוג זה של ניחוח מתאים לטעמה ולבשמים שהיא בדרך כלל הולכת איתם? האם כבר יש לה בשמים רבים בבית או שהיא בדיוק צריכה בושם חדש?

ונקודה אחרונה וחשובה – נסו לקנות את הערכה או הבושם במקום בו ניתן להחליף את המתנה. כך, גם אם מוצרי האיפור והטיפוח או הניחוח של הבושם אינם קולעים בדיוק לטעמם של מקבלי המתנות, הם יוכלו ללכת לחנות ולבחור מה כן לטעמם, ולהחליף את מה שקיבלו עבורו.

חג אביב שמח ומלא מתנות!

X