משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

תיק איפור אישי- מה כדאי שיהיה בו?

כל אישה שתעשה בדק בית במוצרי האיפור והטיפוח שיש ברשותה, תופתע לגלות מאגרים שלא היו מביישים חנות תמרוקים קטנה. בין אם צללית שקסמה לנו ורכשנו אותה, סט של עפרונות שקיבלנו במתנה, דוגמיות שלקחנו מהפארם ועוד מברשות, גלוסים, פודרות וסמקים. רובינו לא זורקות כיאף פעם אי אפשר לדעת“, ואצל חלק מהנשים נעשה שימוש זה או אחר במוצרי האיפור שברשותן. כשיוצאים מהבית הסיפור מעט שונה: בין אם יציאה לעבודה או לבילוי, אנו חשות בטוחות יותר ובנוח עם מספר מוצרים לרענון המראה ולתיקונים במידת הצורך. תיק איפור אישימה כדאי שיהיה בו וכיצד אנו הופכות אותו לפונקציונאלי?

מתחילים בהכרחיים

איפור הוא דבר שלא נגמר אבל חשוב גם להיות ריאלי ולא לסחוב את כל הבית. חשוב שמוצרי האיפור שיהיו בתיק האיפור האישי יהיו תואמים לחומרים ולצבעים בהם בחרת להתאפר באותו הבוקר או בזמן שיצאת לדרכך.ישנם כמה תכשירים שהם הכרחיים בתיק האיפור:

–          פודרה-לעתים אנו יוצאות לאירוע או אפילו לעבודה ומגלות כי עור הפנים שלנו נראה מבריק על גבול השמנוני. הסיבות לכך יכולות להיות מזג אוויר לח במיוחד, חום, או אפילו אם בהיסח הדעת העברתן יד על הפנים. לפודרה יש תכונות סופחות וסופגות, והן מטשטשות את הברק בפנים, גם אם הבסיס שמרחתן הינו מייק אפ נוזלי.

–          סומק-אם חידשתן את הפודרה, רצוי שתעבירו רפרוף של סמוק להחזרת הגוון בו צבעתן את הלחיים או עצמות הלחיים . אפשר לקחת רק את מברשת הסומק , יש בה מספיק פיגמנט לרענון הסומק .

–          אודם/ ליפ גלוסאודמים רבים יש להם נטייה להימחק  כליל לאחר שאכלתן, שתיתן או עישנתן סיגריה. אודם בתיק האיפור האישי מחדש ומרענן את המראה הדהוי.

ממשיכים בחשובים

הפריטים הבאים בתיק האיפור האישי, חשוב שיהיו בו אבל גם אם שכחתן, אפשר להסתדרלפחות בחלק מהמקריםגם בלעדיהם:

–          איי ליינר-איי ליינר הוא לרוב עמיד וחזק וגם המגע עימו אינו שכיח כמו במקרים של אודם או לחיים. לעתים, אם שפשפתן את עיניכם בחוזקה יש סיכוי שהוא יימרח. במצבים כאלו כדאי שיהיה איי ליינר באותו הצבע בו השתמשתן לפני שיצאתן מהבית בתיק האיפור.

–          צלליותגם צללית, כמו האיי ליינר אינן נוטשות את פנינו בקלות. לעתים, במיוחד אלו האבקתיות , דוהות מעט כדרכן של אבקות. אם התאפרתן בשתי צלליות, הכניסו לתיק האיפור האישי את הדומיננטית מבין השתיים. חשוב להדגיש כי אם אתן מתקנות את הצללית, יכול להיות שתצטרכנה לחזק גם את האיי ליינר במידה והצללית כיסתה אותו מעט.

–          עפרון לתיחום השפתייםאם את מחזיקה באודם או ליפ גלוס לא נורא אם לא יהיה תוחם לשפתיים. יחד עם זאת, למראה המושלם, מומלץ לרענן את התוחם או לפחות לדעת שיש לך אפשרות כזו.

מסיימים ב- “כדאי שיהיו בתיק”

חשוב שתיק איפור אישי יהיה נוח, פרקטי וגם לא עמוס מדי כדי שלא יצור נפח, במיוחד אם אתן יוצאות עם תיק ערב שהוא לרוב קטן מימדי בהשוואה לתיק ליום יום או לעבודה.

ישנם מספר פריטים שכדאי שיהיו בתיק אבל גם אם אינם בנמצא, זה לא סוף העולם:

–          לק-יכול להיות שתקלת הקלדה במחשב או התקלות בחפץ זה או אחר תפגום בלק המרוח על ציפורניים. הקפידי כי יהיה זה אותו הלק שמרחת על הציפורניים והוסיפי אותו לתיק האיפור למקרי חירום

–          מגבונים להסרת איפור– הנחת היסוד היא כי אתן יוצאות כבר מאופרות מהבית ולא מתכננות להתאפר מחדש. לכן, אין ממש צורך במגבונים להסרת האיפור כדי להתאפר מחדש. יחד עם זאת, מריחה קלה בקצה העין, עפרון לעיניים ש”גלש” מתחת לקו העין דורשים לעתים ניקוי באמצעות מגבון ומומלץ שיהיה כזה בהישג יד.

–          עפרון עיניים-אם יש לך בתיק האיפור צללית ואיי ליינר, חשיבותו של העיפרון היא משנית. יחד עם זאת, רענון קל לעין שלפני רגע דמעה או גירדה הוא מומלץ בהחלט.

–          מראה קטנה-בין אם את במשרד, במסעדה, או אפילו ברכבך, תמיד יהיו מראות זמינות לתיקון האיפור או הצצה מהירה כדי לוודא שאת נראית במיטבך. יחד עם זאת, מראה בהישג יד היא תמיד תוספת רצויה לתיק האיפור.

X