משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סדנת איפור אישית – ללמוד כיצד לאפר את עצמך בצורה הטובה ביותר

המושג “קורס איפור מקצועי” נקשר בדרך כלל לתכניות לימודים מקיפות יחסית אשר מכינות את התלמידות והתלמידים לקריירה בעולם האיפור המקצועי.
אך קיים סוג נוסף של קורסי איפור, או סדנאות איפור – קורס איפור אישי. קורס זה מותאם ספציפית עבור הנערה או האישה המשתתפת בו, כאשר הדגש בו מושם על האיפור הספציפי המתאים עבורה, כך שהיא תלמד כיצד לאפר את עצמה בצורה הטובה ביותר, החל מטכניקת מריחת המייקאפ ועד התאמת האיפור לכל אחת לפי מה שמתאים ומדגיש את הפנים שלה.

דגש על איפור עצמי במקום איפור מקצועי כללי

המאפיין העיקרי המבדיל את אותן סדנאות איפור אישי מקורסי איפור מקצועי כלליים הוא כי בסדנה מסוג זה מושם דגש על איפור עצמי – המשתתפות בסדנא לומדות כיצד לאפר את עצמן ומהם הכלים ושיטות האיפור המתאימות ביותר עבור תווי הפנים הייחודיים שלהן, ומאפייני עור הפנים שלהן.
בעוד בקורס איפור מקצועי “רגיל” נלמדות טכניקות איפור רבות ושונות במטרה להכין את התלמידים לדעת כיצד להתמודד עם סיטואציות שונות וליצור מראות שונים בקרב נשים שונות, בקורס איפור אישי המיקוד הוא על הסטודנטיות עצמן – הן הופכות להיות אובייקט האיפור, בנוסף למאפרות.
בנוסף לטכניקות המתאימות ביותר עבור כל אחת ואחת מושם דגש גם על מוצרי האיפור השונים בהם מומלץ להשתמש – עבור כל פונקציה בעולם האיפור קיימים אינספור תכשירים ומוצרי איפור שונים, ולכל אחת עשוי להתאים תכשיר מעט שונה, בהתאם למאפייניה האישיים. התאמה זו של כלי העבודה וחומרי האיפור המתאימים ספציפית לכל אישה ואישה, הופכים את יכולות האיפור שלה למדויקות ומקצועיות עוד יותר.

 

מתאים לכולן – מנערות בתחילת דרכן ועד לנשים מבוגרות

למי מתאים אותו קורס איפור אישי? התשובה היא כי סדנת איפור אישית מתאימה באמת לכולן, בניגוד לקורס איפור מקצועי המיועד בעיקר לנשים המעוניינות לעסוק בתחום באופן מקצועי.
קורס איפור אישי, בו לומדת ה”סטודנטית” כיצד להתאפר בעצמה באופן אופטימאלי, מתאים לנשים בכל הגילאים – כמובן שעבור נערות אשר נמצאות בתחילת דרכן בכל הנוגע לאיפור וטיפוח, וזקוקות למידע ולתרגול אשר יאפשר להן להתאפר בצורה אסתטית וטובה. אך גם עבור נשים צעירות ומבוגרות, ועד לקשישות של ממש, במידה והן מתאפרות. אף פעם לא מאוחר מדי כדי להיראות טוב, וללמוד כמה דברים בנוגע למאפיינים האישיים שלך, וכיצד ניתן להדגיש את הטובים והחינניים שבהם, ולהעלים פגמים ומאפיינים בלתי רצויים.

 

כמובן שעבור נשים ב”אמצע” הדרך, בגילאים 25 עד 50, קורס איפור אישי הוא פיתרון מושלם לרכישת הידע וההבנה בדבר אופן האיפור הטוב ביותר ספציפית עבורן. עבור אישה הנוהגת להתאפר על בסיס קבוע, גם אם מדובר רק פעם או פעמיים בשבוע או בחודש, מומלץ ביותר לעבור כמה שעות של הדרכה פרטנית מקצועית, כזו המתמקדת ספציפית בהן ומסייעת להן להפיק את המיטב מתווי הפנים הטבעיים שלהן.

X