משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סדנת איפור אישית – פותחת את התיאבון

איפור הוא חלק בלתי נפרד מהפעולות הקטנות שאנחנו עושות בבוקר. אנחנו קמות, מצחצחות שיניים, מתלבשות לקראת עוד יום של עבודה, לימודים ועיסוקים אחרים ואז אנחנו עומדות מול המראה ומול תיק האיפור ועוטות על עצמנו את האיפור האהוב עלינו.

איפור לא רק מכסה פגמים ויוצר מראה מושלם, אלא גם משנה את המראה ואת ההרגשה שלנו. בעוד שכולנו קוראות, לומדות, מתנסות ומנסות איפור כזה או אחר, סדנת איפור אישית יכולה לחדד את היכולות שלנו וללמד אותנו להתאפר בצורה הנכונה.

בסטודיו עדה לזורגן תוכלי לעבור סדנת איפור אישית, אחד על אחד, עם מאפרת בכירה מצוות הסטודיו וללמוד כיצד לטפח את עור הפנים ולהתאפר בצורה שנכונה לך באופן אישי. לאחר הסדנה תקבלי תיאבון לנסות סגנונות איפור שונים, להתנסות עם תכשירים ומוצרים שלא הכרת בעבר וללמוד יותר על תחום האיפור.

סדנה שמדברת עלייך

סדנת האיפור האישית של עדה לזורגן מדברת על המשתתפת בלבד. אנחנו מבקשים מכל משתתפת להביא איתה מהבית את המוצרים שבהם היא משתמשת בשגרת האיפור שלה ומדריכים כיצד להשתמש בהם בצורה הנכונה.

בנוסף, אנחנו מלמדים להתייחס לטיפוח עור הפנים, להכיר את מבנה הפנים של המשתתפת ואת סוג העור ולהתאים לפי התכונות האישיות של אותה מתאפרת את המוצרים הכי נכונים עבורה. לאחר מכן, לומדת כל משתתפת להשתמש במוצרי האיפור המתאימים לה כדי ליצור מראה יומיומי שהיא יכולה ליישם מדי יום ומראה ערב שמתאים לאירועים.

 בסוף הסדנה כל מתאפרת יוצאת עם כלים שמתאימים לה בדיוק ומאפשרים לה ליצור מראה מנצח בכל יום.

להפוך את שגרת הטיפוח למקצוע

אחד הדברים הכי מהנים הוא לגלות אהבה חדשה. נשים רבות שמגיעות לסדנת איפור אישית מגלות עד כמה הן אוהבות את תחום הטיפוח והאיפור ומתאהבות. הסדנה האישית של סטודיו עדה לזורגן ידועה כפותחת תיאבוןתיאבון להתנסות באיפור שונה, לפתח מראה איפור יוצא דופן, להשתמש במוצרים מיוחדים שלפני כן לא הכרת ובסופו של דבר גם להעמיק את לימודי האיפור בקורסים מקצועיים – כמו אלו שמוצעים בסטודיו.

צוות המאפרות הבכירות של סטודיו עדה לזורגן מחכה גם לך למפגש אישי אחד על אחד עם מאפרת מקצועית ובעלת ניסיון. בואי לגלות את הטכניקה, את המוצרים המתאימים לך ואת הטיפים המקצועיים שיהפכו את שגרת הטיפוח שלך למקצועית, ממוקדת ומהנה יותר.

סדנה אישית ללימודי איפור

X