משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כמקצוע- מונולוג אישי

לפני כעשר שנים, מצאתי את עצמי בצומת דרכים מרכזית בחיים שלי – סיימתי את השירות הצבאי, חזרתי מהטיול הגדול שלי בחו”ל, והתחלתי להתלבט באיזה כיוון אני מעוניינת לבחור בחייםאיזה מקצוע ברצוני ללמוד. ככל שהתעניינתי יותר במסלולי הלימוד ה”רגיליםוהסטנדרטיים באוניברסיטאות והמכללות, כך ראיתי שאף אחד מהנושאים המוצעים שם אינו ממש מעניין אותי. הייתי בלבטים רציניים מאוד במשך תקופה ארוכה, ובסוף הגיע האור שבקצה המנהרה. הוא הגיע בצורה של קורס איפור מקצועי.

לאחר שהבנתי שאין כל סיבה להילחם בעצמי ולהתחייב למסלול לימודים של שלוש שנים לתואר ראשון בתחום שלא ממש מעניין אותי, החלטתי ללכת בעקבות הלב. שאלתי את עצמימה אני הכי אוהבת, וכיצד אני יכולה להתפרנס מזה. קורס איפור מקצועי היה הפתרון המיידי והמתבקש ביותרכל החיים שלי אהבתי להתאפר, להתגנדר ולהתיפייף, עוד מהיותי ילדה קטנה. אני אוהבת את כל תחום הקוסמטיקה והאיפור, וגם חושבת שאני די מוצלחת בו, ולכן חיפשתי אחר הדרך המיידית והבטוחה ביותר להתמקצע ולהתחיל לעסוק בתחום.

כאשר פניתי בהתחלה לקורס איפור מקצועי למתחילים, לא ממש ידעתי למה לצפות. מהר מאוד גיליתי שעשיתי את אחת ההחלטות הטובות והנכונות בחיים שלי. לא רק שכמעט מיידית הכרתי כמה וכמה חברים וחברות חדשים (כולם בעלי תחום עניין מרכזי משותף…) עימם אני בקשר טוב עד היום, אלא הקורס עצמו היה תכליתי, מקצועי מאוד ופשוט הרגשתי כיצד הוא מעשיר אותי מדי יום ביומו.

קורס איפור מקצועי ממוצע למתחילים כולל הכרה של תחומים שונים בעולם האיפור דוגמת איפור כלות, איפור ערב, הכרה של חומרי איפור רבים ושונים, למידה של טכניקות בסיסיות ומתקדמות ועוד. עבור מי שמרגיש כי תחום זה מעניין ומושך אותו, בין אם יש לו את הכישרון הטבעי לכך ובין אם לאקורס איפור מקצועי יכול בהחלט להיות סוג של פיתרון מושלם, ותחילתה של דרך חדשה ומופלאה בחיים.

כיום, כמעט עשור אחרי, אני כבר עמוק בתוך התחום – מאפרת מקצועית לכל דבר ועניין, אשר נהנית מדי יום מעבודתה. במשך כמה שנים עבדתי בתור מאפרת כלות בסלון כלות – עבודה מאוד קשה ותובענית, אבל גם מלאת סיפוק ושמחה על בסיס יום יומי. אני חושבת שזה בעצם מה שגרם לי ליהנות כל כך מהעבודה, מאז ומתמיד – בכל יום אני עובדת עם אנשים שמחים ונרגשים, אשר מקרינים מהשמחה שלהם לכל הסביבה.

לאחר כמה שנים באיפור כלות, עברתי לעבוד בתעשיית האופנה והבידור, וכיום אני מאפרת מקצועית בתכניות טלוויזיה שונות – עבודה מעט פחות מרגשת מאיפור כלות יום יומי, אבל בשלב מסוים מחפשים את השקט ושעות עבודה מסודרות ונוחות.

לסיכום, עבור מי שמתעניין בתחום זה, אני כאמור ממליצה בחום להתחיל עם קורס איפור מקצועי למתחילים – משם כבר תדעו לאן להמשיך ואיך…

פורסם על-ידי בוגרת קורס בבית הספר לאיפור של עדה לזורגן

X