משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפול בפיגמנטציה וכהויות מתחת לעיניים

כתמי פיגמנטציה ניתנים  בחלקם להבהרה בעזרת טיפולים מיוחדים המסייעת לעור להתחדש וחלקם ניתנים להבהרה בעזרת מוצרי איפור מקצועי.

טיפול בויטמינים ובקרמים :

מריחת אנזימים ,חלבונים וויטמינים למיניהם , כמו מריחת  ויטמין Aבלילה – כדי להשיג פילינג בהמסה על פני העור. וויטמין Cבבוקרלהבהרת הפיגמנט ולבניית שכבת הקולגן התת עורי , כדי שכתמים  תת עוריים לא ייצאו החוצה. גם הלייזר יכול לתת תשובות במקרים מסוימים.

טיפול רפואי בפיגמנטציה:

אחדים מהטיפולים דורשים טיפול מיוחד  ונעשים על ידי פלסטיקאים ,רופאי עור וקוסמטיקאיות   ואחרים ביתיים , רצוי בהכוונת אחד מאנשי המקצוע הרלוונטיים.

אולם חשוב לדעת : הטיפול הקוסמטי לבדו לא יעזור לאורך זמן, כדי שהפיגמנטים  יתבהרו ,חייב לשלב תזונה בריאה , לשתות הרבה מים , לאכול כמה שיותר ירקות (ירוקים) ופירות (לא טרופיים ) ולעשות ספורט ממריץ, כדי לתת לגוף להפריש כמה שיותר נוזלים ולחדש אותו בנוזלים חדשים .

תיקוני איפור מקצועי להסתרת פיגמנטציה :

כל עוד יש לך פיגמנטציה בפנים או כהויות מתחת לעיניים ואת רוצה לטשטש אותה בעזרת איפור מקצועי מתקן, יש להשתמש במייק נוזלי נטול שומן במספר גוונים שונים שמאזנים את צבע העור  (מייק אפ מוצק נוטה לתת לעור מראה יבש ) במספר גוונים שונים שמאזנים את צבע העור .

להסתרת הכהויות , הניחי שכבה ראשונה של מייק אפ בגוון של עורך על כל הפנים והצוואר, ומעל הפיגמנט הכהה מייק אפ בגוון כהה בטון או שניים, ומעל שוב את המייק הראשון שהנחת כדי למזג את הגוון הכהה .

את המייק אפ יש להניח בטיפוף אצבע קלילה  – לאחר שהשכבה הקודמת התייבשה .

להתאמת מייק אפ ניתן לקבוע פגישה בסטודיו עם מאפרת בכירה או לקבוע סדנת איפור אישית –  בטלפון 0522-542942

X