משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

על איפור כלות ואולמות אירועים

בדרך כלל הכלה סוגרת אולם ומיד את הצוות המקצועי שלה: איפור כלות, צלם, שמלה, עיצוב שיער וכו’.
לפי אולם האירועים ושמלת הכלה אני כבר יודעת  את אופי הכלה או את הפנטזיה שלה.למשל אולמות כמו אבניו, שמש אדומה וחצר נצר עם מינימום של 700 אורחים, כבר אני יודעת שיש פהשואו“, זמר או 2 באחדבלילה והמסיבה עד אור הבוקר. איפור כלות חייב להיות עמיד וזוהר כ- 16 שעות לפחות כמו דוגמנית או שחקנית צילום. העיניים בדרך כלל מאופרות בסגנון חתולי וסקסי (זה לא אומר שזה צריך להיות כבד).

ישנן כלות שמזמינות את צוות האיפור והשיער לאולם אחרי החופה לתיקונים ומשאירות את הצוות עד החלפת שמלה ופיזור השיער ומשדרגות את איפור הכלות הקודם לאיפור כלות נוצץ ולוהט. השמלות והתסרוקות מעוצבות בסגנון מלכותי ממש כמו מלכות. באולם יהיה לפחות מנוף צילום אחד או 2 ופפראצי שיסתובבו ברחבת הריקודים בין האורחים.  ואז באחת בלילה יופיע זמר או 2 ומסיבת האפטר פארטי עד אור הבוקר.

כשכלה סוגרת אולם אירועים אחר, יותר קטן ואינטימי, לדוגמא: טראסק ספייס ועוד זה לא אומר שהיא צריכה להיות פחות מפוארת אבל פה המקוםוכמות הקהל קטנה יותר ואינטימית יותר, שמלות הכלה יותר באופי של שמלות אוסקר או שטיח אדום והאיפור מודגש. באיפור כלות מסוג זה  בעיניים יש הברקות ושיזוף,  אבל האיפור מאופק ומעודן יותר. התסרוקות לא מוקפדות ועשויות מדי, יש יותר תנועה.

יש את הכלות הטבעיות שמקום האירוע ליד הים, ביער או אפילו בחצר ביתם של ההורים.
הכלות האלו אוהבות להיות סקסיות וזורמות. איפור כלות מסוג זה גם הוא מודגש בעיניים בליווי הברקות ושיזוף אך אין בו חדות ונוקשות, איפור מסוג זה בד”כ מעונן ורך או מסוגנן באיילינר צמוד עם הסמקה בתפוחי הלחי ושפתיים רכות, השיער יהיה אסוף מרושל או פזור בסגנון כנעני, שמלות הכלה תהיינה בסגנון ווינטאג’ דמוי לנג’ריי או ממש צמודות עם גב חשוף.

לכל כלה נתאים את האיפור לאולם אותו בחרה ולשמלה אותה תלבש, כך שתהיה הכי יפה ביומה הגדול.

X