משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

תכנון לוח זמנים ביום החתונה

יום החתונה הוא אחד הימים המרגשים ביותר בחייהם של כל בני זוג, אך זהו גם אחד הימים העמוסים, הלחוצים והמלחיצים ביותר, לפחות עבור מרבית הזוגות. ישנם מיליון דברים לסדר ולדאוג להם, ולמרות שההכנה מתחילה לרוב מספר שבועות או חודשים לפני החתונה עצמה, יום החתונה הוא בדרך כלל עמוס הן מבחינת סידורים ודברים קטנים וגדולים לדאוג להם, והן מבחינה מנטאלית כמובן.

על מנת להתמודד עם כל העומס והלחץ הזה ביום החתונה עצמו, רצוי לתכנן מבעוד מועד את לוח הזמנים לחתונה. תכנון מוקדם ומדוקדק של לוח הזמנים יכול להקל מהלחץ ולהפוך את יום החתונה לרגוע ונינוח יותר.

אל תצפו שהכל ילך בדיוק כמו בתכנון

על מנת לעשות לעצמכם סדר בראש ולהתחיל לתכנן באופן מחושב את לוח הזמנים ליום החתונה, כדאי לשבת ולערוך רשימה מסודרת של בעלי המקצוע השונים עמם עלינו להיפגש ביום החתונהכמובן שאלמנטים דוגמת איפור כלות וסלון יופי (הן לכלה והן לחתן) וכל שאר הסידורים הקשורים למראה החיצוני של הזוג המאושר הם מהאלמנטים המרכזיים להם עלינו לפנות זמן. את מרבית הדברים האחרים ניתן לעשות לפני יום החתונה ו/אולהפילאת התיק על מישהו מהקרובים והחברים.

בכל מקרה, בעוד הפגישה עם המאפרת ובעלי מקצוע נוספים חייבת להתבצע בשעות שלפני החתונה, אל תצפו שכל מה שאתם מתכננים ילך בדיוק כמו התכנון. כמעט תמיד ישנם שינוים וגורמים בלתי צפויים אשר משבשים במעט את התכנון שלנו. לכן, חשוב לדאוג מבעוד מועד לכל מה שניתן לסגור אותו לפני יום החתונה. ליום הגדול עצמו נשאיר רק את מה שבאמת חייבים לעשות ממש לפני החופה.

איפור מקצועי וכל מה שקשור למראה החיצוני

הדברים העיקריים אשר אותם לא ניתןלסגורבימים ובשבועות שלפני החתונה, והם חייבים להתבצע ממש בסמוך לטקס עצמו, הם הדברים הקשורים למראה החיצוני של החתן והכלה. לכל השאר כמעט ניתן לדאוג לפני יום החתונה עצמובעלי המקצוע השונים, סידור האולם או גן האירועים, סידורי פרחים, חזרה לטקס החופה עם הרב ועודכל אלו הם דברים להם ניתן לדאוג לפני יום החתונה, ובכך לפנות לעצמנו הרבה זמן (ולהוריד ממפלס הלחץ) ביום החתונה עצמו.

אז מה כן כדאי שנתכנן ליום החתונה עצמו? כפי שציינומה שקשור למראה החתן והכלהאיפור מקצועי (אפור כלות לכלה ואולי גם נגיעות מסוימות של איפור לחתן..), סידור השיער של הכלה, לבישת שמלת הכלה והחלפת תלבושות באמצע האירוע (זוגות רבים בוחרים להחליף בגדים לאחר טקס החופה) ועוד. את כל אלו יש לשריין בשעות קבועות לפני החופה. מתי בדיוק? כאן כבר עדיף להתייעץ עם מעצבת השיער, המלבישה, מאפרת וכד’, ולקבוע את הפגישות עם כל גורם בהתאם לסדר הרצוי. בכל מקרה, ברגע שחסכנו לעצמנו את ההתעסקות עם מרבית הגורמים ביום החתונה, עיצוב השיער או איפור הכלה אמורים להיות כבר תהליכים פשוטים ונינוחים.

והכי חשוב להנות מכל רגע ביום מרגש זה !!!

X