משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

תחזיות הטרנדים באיפור 2016

מעקב אחר הטרנדים לאיפור בשנת 2016 יכול לסמן לא מעט מגמות. בעולם האופנה יודעים שמוצרי האיפור הם אלו שמתווים את הדרך, בעיקר בגלל שהם מתאימים לנשים בטווח גילאים רחב. מתוקף העובדה הזו ניתן לראות כיצד הטרנדים לאיפור בחורף הקרוב מתכתבים עם המגמות השולטות על במות האופנה ובחנויות הבוטיק. בנוסף, יש להביא בחשבון את השקת מוצרי האיפור החדשים של החברות המובילות ולנסות לגלות מה מאפיין אותם.

את התחזית הבולטת לאיפור בשנת 2016 ניתן לחלק לארבע תקופות ולפי עונות השנה. את החורף נפתח ככל הנראה עם קשת גוונים קרירים, כהים ועמוקים. לאחר מכן נוכל לעבור לפלטת צבעים צבעונית בתקופת האביב, בעוד את הקיץ נסמן עם איפור ערב דרמטי לעומת לוק יום יומי עדין. בסתיו של שנה הבאה נשתמש בגוונים חמים כצבעי תבלינים עוצמתיים ונוכל להתכונן לחורף כדי להשיג מראה מהפנט.

מוצרי איפור רב עונתיים

הסוד של איפור 2016 כולל מלבד האמור לעיל גם מוצרים רב עונתיים. אפשר לשלב זהב בורק על העפעפיים לכל אורך השנה, מבלי לחשוש מהתנגשות עם טרנדים אופנתיים אחרים. כדאי להשתמש בגוון עמוק של בורדו-חום בקשת העליונה של העפעף, או ליצור ניגודיות ונוכחות עם איפור מקצועי. רצוי להמשיך את קו האייליינר המבוקש של השנים האחרונות ולהפוך אותו למחודד בזוויות מורמות מעט. עם זאת, אסור גם בשנה הבאה להגיע למצב של תיחומי עיניים מוגזמים מדי.

איפור מקצועי יסייע לשמור על מראה מצועף. בניגוד למראה מעושן בו משתמשים בגווני איפור מטאליים, הריסים אמורים ליצור גימור עיניים במראה סמיך וצפוף. בשנת 2016 צפוי גם הליפגלוס לחזור לאופנה וכולנו ככל הנראה נשתמש בו כדי להדגיש את מבנה השפתיים. מי שרוצה ליצור איזון באמצעות ניגודיות יכולה לאפר את העיניים בצבעים דומיננטיים, אך לשמור על השפתיים נטולות כל צבע או גוון.

הבדלים בין תחזיות טרנדים של חברות איפור

עוד דרך לעקוב אחר הטרנדים של שנת 2016 היא לזהות את ההבדלים בין חברות האיפור. חלק מהחברות משיקות מוצרי איפור במראה מעושן, שמתאים לפנים מאופרות באופן נקי וכולל שפתון בגוון ניוד. חברות אחרות מציעות צבע ירקרק מעושן שמשולב בתכשירי איפור ערב ואיפור לעיניים מעושנות בגוונים חמים של ירוק זית וזהב. את קו הריסים החתולי ניתן להשיג במראה הזה באמצעות משיחות קלות של מכחול ועיפרון שחור.

מי שמעדיפה לעבור את 2016 במראה מודגש צריכה לשים לב לגווני כחול-ירוק סביב העיניים. גוונים אלו מקנים מראה דרמטי והם מבליטים את הנוכחות באירועי ערב אקסקלוסיביים. מבחינת איפור יום יומי, ניתן להשיג מראה צעיר עם עיניים בצלליות בהירות ומטאליות. את המראה הזה מקנים לפנים עם אייליינר דק ותוך שימוש בשפתון בספקטרום הצבעים שנע בין אדום ועד דובדבן וורוד.

X