משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלה בהריון

איפור כלה בהריון הוא משימה לא פשוטה. יום הכלולות הינו, לכל הדעות, היום הגדול בחייה של כל אישה, וככלה, עליה לדפוק הופעה מושלמת. כאשר הכלה בהיריון, תזה זו עומדת בפני אתגר לא קטן. איך עושים את זה?

כלה ליום אחד

חגיגת החתונה הינה אירוע קצר למדי, אולם התמונות עתידות ללוות את הזוג המאושר לעד. מטבע הדברים, איפור הכלה הינו נושא בעל חשיבות מכרעת. יש להתאים את האיפור למראה הכללי של הכלה, כולל עיצוב השיער ועיצוב שמלת הכלולות שלה, ולתנאי הסביבה, כמו תנאי התאורה והצילום בלוקיישן הנבחרחשוב מאוד להשתמש במוצרי איפור איכותיים ועמידים שיאפשרו לה להיראות במיטבה עד לסיומו של האירוע, ויחזיקו מעמד גם ברגעים של בכי או זיעה מוגברת. חשוב לתת ביטוי לרצונותיה הכמוסים של הכלה, אשר ככל אחת מאתנו, תכננה את היום הנכסף הזה מגיל אפס, ובעיקרלאפר אותה באופן שידגיש את היופי הטבעי שלה ויבליט את אזורי הפנים היותר מחמיאים שלה.

איפור בהריון

בהריון, נוטות בלוטות השומן בעור הפנים לפעילות יתר, אשר עלולה לשוות לפנים מראה מזיע ובלתי מחמיא בעליל. משום שכך, חשוב למרוח על פניה של כלה בהריון בסיס מט לאיפור, שימנע מראה מזיע ונוטף במהלך אירוע החתונה. מעבר לכך, כחלק ממכלול השינויים ההורמונליים המתרחשים בגוף בתקופת ההיריון, עלולים להתרחש שינויים שונים בגוף, כמו שינויים בגוון העור הטבעי, כתמי פיגמנטציה, אדמומיות או נפיחות מסוימת בפנים. הריון או לא, כל כלה חולמת להיות במיטבה באירוע החתונה שלה, וכלה בהריון איננה יוצאת מן הכלל הזה. איפור כלה הריונית הוא אמנם מאתגר, אך עם שכירת שירותיה של מאפרת מקצועית במיוחד, המסוגלת להתמודד עם המראה ההריוני ולהוציא תחת ידיה כלה זוהרת ומושלמת שהמראה שלה מחמיא לה באופן המקסימלי, גם תמונות החתונה של כלה הריונית יהיו מושלמות.

להתאפר על בטוח

נשיאתו של עובר קטן אי שם בתוככי הבטן פנימה, מחייבת משנה זהירות בתחומים שונים כמו תזונה, פעילות גופנית, הימנעות מעישון ועוד. בטיחותו של היצור הקטן מושפעת במידה רבה מהתנהלותה של אמו, וההמלצה הגורפת היא נקיטת משנה זהירות בכל הקשור לבטיחותו. גם לתחום הקוסמטיקה יש מה לומר בנידון, שכן חומרי קוסמטיקה רבים מכילים חומרים שאינם בריאים לעובר, כמו רטינול A. לכן, חובה לשכור את שירותיה של מאפרת מקצועית ואמינה, המשתמשת בחומרים איכותיים ותקינים, ומודעת לרכיביו של כל חומר. כמובןחשוב לעדכן מראש את המאפרת על המצב המיוחד ולאפשר לה להתארגן מראש עם החומרים הבטוחים לשימוש בהריון. ובכלל, בחתונה הריונית, יותר מתמיד, מומלץ שלא לוותר על איפור ניסיון. גם אם אינך יודעת אם מראה פניך יוסיף להשתנות עד לחתונה, חשוב שתוודאי שהמאפרת שבחרת מסוגלת להפיק ממך את המיטב גם בהריון.

X