משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הכי יפה בשכבה

חוגגת בת מצווה או יומולדת ומחפשת את הדרך האולטימטיבית לחגוג עם חברות? ואולי סתם בא לך להתפנק עם חוג שהוא הרבה יותר מחוגקורס מקצועי של ממש?

אם התשובה שלך לשאלות האלו היא “כן“, קורס איפור מקצועי, הוא בדיוק מה שאת מחפשת.

שני צדדים

בינינו, הגיל שבו את נמצאת קצת מבלבל: מצד אחד, בא לך להיות הכי אשה, אבל מהצד השניבא לך להתפנק כמו ילדה קטנה; מצד אחד, ממש בא לך שתומר החתיך מיב4 יעשה לך עיניים, אבל מצד שני – את משתתקת כמו דג בכל פעם שהוא עובר לידך; מצד אחד, עור הפנים שלך קצת בעייתי כרגע (שמישהו יגרום לחצ’קונים האלה לעוף כבר מהפנים שלך!) אבל מצד שני, אין מצב שאת מוותרת על איפור בבוקר! ומצד שלישי, אמא שונאת לראות אותך מאופרת כבד מדי ושולחת אותך לרחוץ את הפנים ולמהר כבר לבית הספר כיתאחרי את ההסעה“.

אולי לא נוכל לעזור לך עם תומר (טיפ קטן: נסי למצוא איתו נושא שיחה משותף ואז להתחיל לדבר איתו על הנושא הזה בצ’אט של פייסבוק), אבל לגבי השאר יש לנו הצעה שתשמח אותך ותרצה את אמא: קורס איפור מקצועי, שבו תקבלי טיפים לאיפור מפיה של מאפרת מקצועית ומנוסה, יכול לעזור לך לא להתפשר על כלום.

מתנה לכל החיים

איפור הוא דבר שמן הסתם, ילווה אותך במשך כל החיים. הגיל שבו את נמצאת, אם ככה, הוא הגיל האולטימטיבי ללמוד בו איך מתאפרים נכון; בקורס איפור מקצועי תקבלי טיפים לאיפור שערכם לא יסולא בפז. המאפרת תלמד אותך להתאים איפור במיוחד למבנה פנייך; תלמדי טכניקות שונות שיעזרו לך להתאפר בצורה נכונה ומקצועית ובנוסף, תלמדי על ההבדלים בין איפור ערב לאיפור יום – מה שיגרום לך להיות הכי הכי מהממת, בין אם בבית הספר בין שיעור לשיעור ובין אם בערבבמסיבה ההיא שכולם יוצאים אליה (שמענו שגם תומר יבוא).

טובות השתיים

קורס איפור הוא בעצם פעילות סופר מגניבה, שאת יכולה לעשות גם עם חברה; אחרי ששתיכן תלמדנה את כל מה שאפשר ללמוד מהמאפרת המקצועית שתעביר לכן את הקורס, תוכלו להתאמן על החברות שלכן, או להפוך לאטרקציה הכי לוהטת במסיבת הפיג’מות הבאה.

ואם כבר מדברים על חצ’קוניםרק בקורס איפור מקצועי ילמדו אתכן איך להתאפר בלי לפגוע בעור הפנים, ואיך להתאפר נכון במקרה שיוצא לכן חצ’קון ענקי ומעצבן יום לפני דייט ראשון, הופעה חשובה בבית הספר, או אפילו סתם ככה, ביומיום.

אז אם במקרה יום ההולדת שלך מתקרב ובא לך לרמוז להורים על מתנה גדולה ושווה במיוחד, קורס איפור הוא אחלה של דבר לרמוז עליו; אנחנו בטוחים שמהר מאוד הם יקלטו את הרמז ויבינו למה מדובר בדבר פשוט מעולה ואת? את תהיי הבחורה הכי מהממת בשכבה, באחריות.

X