משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור במתכונת שיעור איפור פרטי לנערות

יש פגישות , שכל חייך לא תשכחי ולא משנה כמה צעירה את . פגישה מן הסוג הזה בדיוק מציעה לך מאפרת העל של עולם הזוהר עדה לזורגן וצוות המאפרות הבכירות שלה.

את, הראי, כמה שעות פנויות והמאפרת שלך, לא צריך יותר מזה בשביל השינוי. משלב זה  תדעי כבר את כל סודות האיפור והיופי.

אולי, לשם שינוי נתחיל מהסוף.  ידי האומן של עדה לזורגן עבדו על הפנים הכי זוהרות בעולם. צריך שמות ? בבקשה: מאריה קארי, סנדי לאופר, חברי להקת הסקורפיונס, כמעט כל דוגמניות העל בעולם ובכללן זה סינדי קרופרד, קלאודיה שיפר, לינדה אוונגליסטה, טיירה בנקס ו… צריך עוד? או קי אז סנדי בר , מיכל ינאי, מאיה ישעהו ועוד ועוד  הרשימה ארוכה כל כךעבודותיה של עדה כיכבו בקמפיינים מובלים, בכתבות אופנה ועל שערי המגזינים היוקרתיים ביותר בעולם ובהם  “ווג”, “בזארואיפה לא. וכל ההצלחה מסחררת הזו, החלה כשעדה הייתה לא הרבה מבוגרת ממך היום – 17. מטוס אחד, נערה אחת וניו יורק של סוף שנות ה-70.

היום, מנהלת עדה את הסטודיו התל אביבי שלה, מאפרת בתוכניות הטלויזיה המובילות: כוכב נולד, רוקדים עם כוכבים, מאסטר שף ועוד, בסטודיו נותנים גם שירותי איפור לכלה , איפור ערב ואיפור אופנה. לצד עבודות האיפור המובילות בתעשיית האופנה והטלוויזיה בישראל, היא גם מגדלת דורות חדשים של כוכבי איפור  בבית ספר לאיפור מקצועי בו מועבר קורס איפור מקצועי על ידי המאסטר: עדה לזורגן.

בנוסף לכל אלה, מתוך עיקרון אמיתי של רצון לתת ולהעשיר אחרות מקיימת עדה וצוות המאפרות הבכירות של הסטודיו  מפגשים  של  הדרכה אישית בכל הקשור לטיפוח, איפור ויופי לנשים ולנערות צעירות. המפגשים יכול להיות על בסיס אישי  (2 מפגשים של שלוש שעות כל אחד), קבוצתי (התארגנות של כמה בנות ) או אפילו נערה ואימא.

 היופי שלך מתחיל מבפנים  בואי ללמוד איך להוציא אותו החוצה. כבר בגילך….

 ה”אני מאמיןשל סטודיו  עדה לזורגן  בכל הקשור  לטיפוח ויופי , הוא הכי פשוט, משכנע ונכון: היופי מתחיל מבפנים, משקט פנימי, ממודעות, מקבלה עצמית ומבריאות גופנית ונפשית. מה זה אומר? שכל מה שאת אוכלת, שותה, חושבת ועושה, ניכר היטב על פניך. עייפות, המבורגר וצ’יפס, מחסור בשתיית נוזלים ( לא קולה – מים), מחסור בויטמינים ומינרלים ומיעוט באכילת ירקות ופירות,  כל אלו מפריעים לפנייך להיות הכי יפים שיכולים  להיות .

 זו גם הסיבה שהמפגש הראשון עם המאפרת שלך , מסדר לך את הראש ומנקה לך את הגוף ממני רעלים שאת אפילו לא יודעת שיש בו.

כמובן שכל עבודת התזונה הנכונהואין הכוונה לדיאטת הרזייהנעשית על בסיס הידע והניסיון הרבים שצברה עדה במהלך שנותיה הרבות בתחום, ובשיתוף פעולה של קליניקה המתמחית בכך. רק אחרי כן, אפשר להתחיל לעבוד על איפור הפנים. למרבה הצער עדה מעידה כי אכן 90%  מהבנות שפוגשות אותה מנהלות אורח חיים שגוי אשר פוגע בעורן  וביופיין. המזל הוא הגיל הצעיר בו הן פוגשות אותה וממהרות לעשות את התיקון, ולא לפנאטיות – אלא למודעות.

השלב השני הוא למידת הדרך הנכונה לטיפוח . מהו טיפוח?

ניקוי הפנים, סרום קרם לחות ומייקאפ. אם נרחיב מעט אז כיצד לנקות נכון את הפנים ומהי חשיבות הניקיון, מה תורם סרום איכותי לפנייך, איזה קרם לחות מתאים לסוג עורך וכיצד למרוח אותו נכון, וכמובןאחרון וחביב ביותרהמייקאפ, שבלעדיו אי אפשר.

כאן תלמדי מ-א’ עד ת’  את כל מה שצריך לדעת : על המרקמים  העדינים והדקיקים שיש היום בשוק,  על כך שמייקאפ יכול לשמש גם כקונסילר נהדר שמסתיר חצ’קון סורר, וכן על העבודה שמייקאפ נכון, יכיל גם מסנן קרינה (הכרחי אצלנו!), ולפיכך מעטה דקיק שלו על פניך בכל יום לבית הספר, יגן על עורך ויוציא מפנייך את יופיים.

אחרי שלמדת על עצמך ועל הדרך הנכונה לטפח את עצמך (כן , כבר מעכשיו) מגיע השלב הבא: כאן תקבלי את הכלים הנכונים לניקוי  ועיצוב הגבות שלך, כיצד להניח  מסקרה  וכיצד במגע קליל של שניים שלושה מוצרי איפור את מוציאה מעצמך לוק (מראה) אחר לגמרי.

 אם תרצי  להרחיב , תוכלי גם ללמוד על שימוש בעפרונות וצלליות, איך ליצור עין  “מעושנת “, איך ליצור מראה מבריק (והכי אופנתי), אילו צבעים מתאימים לגווניך, איך  לשדרג  ברגע שאת המראה שלך בדרך לאיזו מסיבה שממש חשובה  לך ועוד

חשוב לציין כי אחד הדברים הכי עקרוניים אצלנו, הוא לא להעמיס מידע מיותר שיוביל אותך לקנות מוצרי איפור וטיפוח חדשים שלא תדעי מה לעשות איתם.

 לשיעורים אצלנו בסטודיו את מגיעה עם כל מוצרי האיפור  שיש לך בבית. אחרי הדרכה מכוונת ומלמדת שמתבססת על היכרות איתך, את לא זורקת (כמעט) כלום אלא לומדת  איך להשתמש נכון בכל אחד ממוצרי האיפור שברשותך  ליצירת המראה המושלם עבורך.

X