משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

שיעור איפור פרטי – יתרונות!

סדנת איפור אישית

אם אתן מחפשות דרכים להעמיק את הידע שלכן באיפור, בעיקר איפור עצמי שלכן, ולהבין מהו האיפור שהכי יחמיא לכן , מה ה”סודותהעומדים מאחורי איפור המדגיש חלקים בפנים ומטשטש אחרים, ובכלל, לדעת מה הצבעים המומלצים לכן, ושידגישו את פניכן בצורה מושלמת. זהו אולי הזמן לשקול קורס איפור מקצועי , אולי סדנת איפור אישית, או שמא השתלמות למאפרים . אז איך בוחרים? ומה הופך שיעור איפור פרטי לכל כך פופולרי?

שקט! מאפריםשיעור איפור פרטי

יתרונותיו של שיעור איפור פרטי הם בראש ובראשונה בתשומת הלב המלאה הניתנת אך ורק לך, לפנייך, לעורך, למבנה עינייך וכדומה. זוהי הזדמנות מצוינת עבור מאפרת מקצועית המעבירה סדנת איפור אישית להכיר לא רק את מבנה פנייך, אלא גם את אופייך ואישיותך, תכונות שפעמים רבות משפיעות על בחירת סוג האיפור. כל זאת תקבלי במהלך שיעור איפור פרטי וממוקד, שיקנה לך מיומנויות לאיפור באופן עצמאי לחלוטין.

מומלץ להביא לשיעור איפור זה את ערכת האיפור האישית שלך כדי שתוכלי למקסם את השימוש במוצרי האיפור שכבר רכשת בעבר .

בשיעור איפור פרטי בזמן קצר, בשיעור אחד או לכל היותר שניים תוכלי ללמוד את רזי האיפור הנוגעים לפנייך .

קורס איפור– למה זה טוב?

קורס איפור נועד לתת מענה הן למאפרות ומאפרים מקצועיים, שמעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום ולהתעדכן בחידושים האחרונים של יצרניות מוצרי איפור וקוסמטיקה  וכמו כן, קורס איפור  מתאים גם  לנשים המעוניינות להרחיב את ידיעותיהן וליישם אותן על עצמן, או כאלו השוקלות לעשות הסבה ולהפוך למאפרות מקצועיות. הקורס הוא מקיף ורחב, וכולל בתוכו תחומים שלרוב יסקרנו כל אישה לדוגמא איפור תקופות , איפור לפורים , עיצוב גבות ועוד . כך שגם אם בתום הקורס לא תתחילי לעבוד בתחום זה לא נורא כי רכשת ידע וכלים שתמיד יעזרו לך ברמה האישית .

לומדים את רזי היופי

איפור נכון הוא כזה הנשען על טכניקות וכללים בסיסיים באיפור, המתייחסים למבנה הפנים– החל ממבנה עגול , משולש, לב ומרובע . עור הפנים וגווניובהיר מאד, שקוף, כהה מאד או שזוף, מיקום העיניים, רחוקות או קרובות, עצמות לחייםיש, אין וכיצד להדגישן וכדומה. עוד מתבסס איפור נכון על אסתטיקה ויצירתיות רבה של המאפרת, חוש ואינסטינקטים למכביר, והיכולת להקשיב ולראות באמת את האשה שמולה, ולהתאים לה את האיפור המושלם לפניה, לבגדיה, לאופייה ולמטרת האירוע לשמו באה להתאפר. קורס איפור יכול לסייע ולתת כלים רבים, לפחות בתחום הטכניהמקצועי.

במהלך שיעור איפור תוכלו ללמוד מאותה מאפרת מקצועית מה ההבדלים בין איפור יום לאיפור ערב או איפור כלות, מדוע באיפור תוכניות ריאליטי הצבעים כה בוהקים, או, אם תרצו, תתמקדו אך ורק בפניכן, באופייכן, ובהבנות שתרכשו לגבי האיפור ההולם אתכן ביותר. הבחירה היא למעשה, בידיים שלכן.

X