משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור – תצאי ממנו מקצוענית

קורס איפור מקצועי

לפני שנדבר על קורס האיפור המקצועי של סטודיו עדה לזורגן נדבר על התוצאות המוכחות בשטח: הבוגרים של הקורס משולבים כיום כמאפרים במיטב תוכניות הטלוויזיה בישראל – מ”מאסטר שף” דרך “רוקדים עם כוכבים” ועד לפרסומות הכי מוכרות, הם עובדים בחברות האיפור המוכרות ביותר בארץ, ביניהן מדינה מילאנו, מאק ואסתי לאודר והם צוברים השגים בהפקות אופנה ואיפור יוקרתיות, צילומים למגזיני אופנה, איפור לקטלוגים ולפרסומות ועוד ועוד ועוד.

אם גם את מרגישה שהחלום להיות מאפרת מקצועית ולהשתלב בעבודה כמו אלו שציינו כאן למעלה לא מפסיק להציק לך, קורס האיפור של סטודיו עדה לזורגן הוא התוכנית המתאימה לך ביותר.

בית הספר לאיפור של עדה לזורגן הוא בית הספר היחיד מסוגו בישראל. הוא מציע קורס איפור מקצועי בן 15 מפגשים ממוקדים אך יסודיים, שמכשיר אותך להיות מאפרת מקצועית שיודעת ליצור מראות מתוחכמים, אופנתיים ומדוייקים בכל סיטואציהמאיפור כלות ועד לאיפור אופנה.

על הקורס

קורס האיפור המקצועי של עדה לזורגן מתקיים לאורך 15 מפגשים, כל אחד מהם הוא בן 5 שעות. הקורס מתקיים בכיתות הלימוד בבית הספר, בקבוצות קטנות. על כל 3-4 תלמידים אחראית מורה בכירה, מאפרת בעלת ניסיון של שנים. במסגרת הקורס לומדים המאפרים את הפרקטיקה של האיפור, שימוש במוצרי איפור בסיסיים ומתקדמים, מוטוריקה וסטיילינג של איפור.

במסגרת הלמידה יש הקפדה על תרגול שוטף ועבודה מעשית, כך שהמאפרת לא רק לומדת טכניקה אלא גם מתנסה בה בעצמה וזוכה לתרגול קבוע ולניסיון.

איפור מקצועי של בוגרי קורס איפור בסטודיו של עדה לזורגן

בסוף הקורס ישנה הכוונה מקצועית לכל תלמיד או תלמידה כך שהיכולת להשתלב בעבודה בתחום האיפור קלה יותר.

במהלך הקורס מקבלים כל המאפרים והמאפרות ערכת איפור מפוארת במתנה, בונים תיק עבודות ומקבלים כרטיס מאפר ותעודת מאפר בינלאומית מטעם סטודיו עדה לזורגן. אחת החוויות המהנות ביותר שלוקחים התלמידים מהקורס הוא יום צילום מקצועי בסטודיו של צלם אופנה, עם מעצב שיער ודוגמניותהצילומים האלו משולבים בתיק העבודה.

בואי להתנסות בשיעור לדוגמא

כדי לקבל את החותמת הסופית על הקורס ועל מה שהוא יכול לתת לך מבחינה מקצועית, אנחנו מזמינים אותך לשיעור לדוגמה בסטודיו עדה לזורגן. ניתן לתאם עם בית הספר לאיפור מועד ולהגיע להתנסות בשיעור לכל דבר. זוהי הזדמנות לבדוק האם התחום מתאים לך ולהתרשם מהסטודיו ומהאווירה המיוחדת.

פתח לקריירה מרגשת, מאתגרת ויצירתית

קורס האיפור המקצועי של סטודיו עדה לזורגן מאפשר לכל מאפר או מאפרת לקבל את ההכשרה המקצועית הכי גבוהה בישראל, להתנסות ולעבוד בתחום האיפור וללמוד את כל הטריקים, הטכניקות והפרקטיקה המיוחדת של עולם האיפור. בקורס ממוקד אך יסודי מאד, כל אחד יכול לקבל את מטען הכלים שיעזור לו לפתוח בקריירה מרגשת, מלאה באתגרים ויצירתית מאד בתחום האיפור. אנחנו מזמינים גם אותך להצטרף לבוגרים שכבר עשו זאת.

 

X