משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איך לבחור קורס איפור מקצועי

החלטתם שאתם לוקחים את התחביב שלכם לאיפור עצמי ואיפור אחרים צעד אחד קדימה והופכים את זה למקצוע של ממש, עם שכר לצידו ועם תעודה ביד?  אם אכן כן, כעת זה הזמן לבחור קורס איפור מקצועי, באמצעותו תפתחנה בפניכם דלתות לעולם האיפור המשגשג והמתפתח. לאור ההיצע הרב בשוק, הבחירה אינה בהכרח פשוטה. לצורך כך ריכזנו עבורכם מקבץ טיפים שימושיים לבחירה מוצלחת של קורס איפור מקצועי:

צוות המורים בקורס איפור

חשוב לבקש פרטים לגבי המורים שמעבירים את השיעורים. חשוב שיהיו מורים מנוסים בתחומם, אם אפשר מוכרים בתחום ושיהיה מאחוריהם רקורד ומוניטין. מומלץ לוודא שגם הם בעצמם בוגרי המוסד בו הם מלמדים. קחו בחשבן שכשתגיעו לשלב בו תחפשו עבודה מקצועית בתחום, תהיה לטובתכם העובדה שלמדתם את רזי המקצוע מה-מהמומחים והטובים בתחום.

תכני קורס איפור

חשוב לוודא שהקורס איפור כולל שיעורים עיוניים לצד התנסות מעשית. בעוד שהשיעורים העיוניים כוללים לרוב התייחסות לחומרי העבודה שמשמשים לאיפור מקצועי וגם ידע וכישורים לצורך שימוש בחומרים בעבודה, ההכשרה המעשית מאפשרת לכם להתנסות על אמת בחומרים וטכניקות הנרכשות. שימו לב שתכני הקורס אכן מאורגנים לפי שיעורים ולפי מורים והם כוללים את החשובים: שילובי צבעים, הכרת מוצרי איפור, תיקוני פנים, איפור כלות, איפור לצילום, איפור לאירועים  וטכניקות איפור שונות והתאמתן ללקוח.

גודל כיתת הלימוד

כדאי לבחור קורס איפור הכולל לימודים במסגרת כיתה קטנה ואינטימית, המאפשרת קבלת יחס ומענה אישי מהמורה, דבר המסייע לסיכויים להצלחה בלימודים. הדבר חשוב במיוחד במידה ואתם מכירים את עצמכם ככאלו שמרגישים נוח לשאול שאלות במסגרת מצומצמת. במידה ואין אפשרות לכיתת לימוד קטנה, תבדקו אפשרות שיהיו נוכחים מתרגלים שתפקידם הוא להנחות במהלך שיעורי ההכשרה המעשית.

שיעור לדוגמא

לא מומלץ לקנות חתול בשק ולהירשם לקורס איפור מקצועי מבלי שהתנסיתם בשיעור ניסיון. זו זכותכם לדרוש ולהגיע לשיעור בו תוכלו להתרשם מהאווירה בו, ממידת ההקשבה והיחס של המורה לתלמידים והיכולת שלו לענות על שאלותיהם וכן הלאה. בכל מקרה, מדובר בהזדמנות פז לבקש את התרשמותם של יתר המשתתפים בקורס, שיוכלו לספק לכם חוות דעת חיובית לגבי איכות ומקצועיות הקורס.

תעודת איפור מקצועי

חשוב לוודא מראש מהי התעודה שתקבלו בסיום הקורס, שהרי זו התעודה שתלווה אתכם בהמשך דרכיכם המקצועית ותסייע לפתוח את הדלתות לעולם האיפור. מומלץ לבחור קורס איפור שבסיומו תוענק לכם תעודת מאפר מקצועי המוכרת בארץ ובעולם, כך שאם תחליטו על קריירה בחו”ל- התעודה תהיה מוכרת גם שם.  

X