משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

בוגרי קורס איפור – איך מתחילים?

קורס איפור מקצועי הוא כיום אחד הקורסים המעניינים ויוצאי הדופן ביותר שיש, אליהם פונים צעירים וצעירות רבים, דוגמת חיילים משוחררים אשר מחפשים תחום לימודים מעניין ואטרקטיבי אליו ניתן להירשם על חשבון הפיקדון. כפי שיאמרו לכם ביחידה להכוונה לחיילים משוחררים, ניתן להירשם אל קורס איפור מקצועי על חשבון הפיקדון במספר בתי ספר לאיפור מקצועי ברחבי הארץ, ובכך להתחיל בקריירה חדשה ומעניינת עוד בגיל מאוד צעיר.

כך, נוהרים כאמור המוני חיילים משוחררים להירשם ולהשתתף בקורס איפור מקצועי, במסגרתו הם רוכשים את הכלים והמיומנויות הנדרשים על מנת לעסוק באחד התחומים של איפור מקצועי .

לאחר סיום קורס איפור מקצועי בסיסי, עולה השאלה – כיצד עכשיו מתחילים את הקריירה בתחום?

חשיבות לאיכות בית הספר, לתחומי העניין ועוד

כאשר אנחנו ניצבים בנקודה בה סיימנו קורס איפור ברמה בסיסית כזו או אחרת, ואנחנו מעוניינים להתחיל בקריירה מקצועית בתחום האיפור, אנחנו צריכים קודם כל לעצור ולשאול את עצמנו – מה מעניין אותנו במיוחד בתוך עולם האיפור? האם זהו התחום של איפור כלות? איפור ערב מקצועי לאירועים מיוחדים? איפור לתעשיית הבידור (טלוויזיה, קולנוע, תיאטרון וכד’..)? רק לאחר שנחליט באיזה תחום אנחנו רוצים לעסוק בתוך עולם האיפור, נוכל להתחיל לנסות ולהתקדם לכיוון.

נניח שבחרנו את התחום המעניין אותנו – כיצד עכשיו מתחילים לעסוק ולהתקדם בו? כאן קיימת חשיבות לכמה גורמים שונים. קודם כל – הרמה שלכם, אשר תלויה הן באיכות של קורס האיפור שעברתם והן בכישרון האישי שלכם. כמובן שהרמה שלכם עוד תשתפר עם הניסיון, אך מי שמראה כבר מסיום הקורס כישרון טבעי יוצא דופן, סביר להניח שימצא עבודה בתחום ביתר קלות. בכל מקרה, ההתחלה שלכם בתחום תלויה גם באיכות בית הספר לאיפור בו עברתם קורס איפור מקצועי. בתי הספר המובילים בתחום מחזיקים גם בקשרים רבים וחשובים בתעשייה, ויוכלו לכוון אתכם ואפילו להמליץ עליכם עם סיום הקורס. קשרים דרך בית הספר לאיפור או דרך מאפרת מקצועית כזו או אחרת שאתם מכירים הם דרך מקובלת להיכנס לתחום, כך ששווה ללמוד בבית ספר מקצועי וידוע לאיפור.

אך גם אם אין לכם שום קשרים בתחום וגם אם בית הספר בו עברתם קורס איפור לא יכול לסדר לכם עבודה מיד עם סיום הקורס, אל תהססו לפנות בעצמכם למעסיקים רלבנטיים בתחום, ופשוט להציע את עצמכם לעבודה. מעסיקים כאלו יכולים להיות סלוני יופי וטיפוח, סלוני כלות, מכוני איפור מקצועיים או אפילו מאפרת מקצועית פרטית כלשהי, אשר אולי זקוקה למתמחה. אף פעם אי אפשר לדעת מאיפה זה יגיע, ולכן שווה פשוט “לירות לכל הכיוונים” לאחר שמסיימים קורס איפור מקצועי, ולא להתבייש לשאול ולהציע את עצמכם.

חשוב שתבואו עם ביטחון עצמי מלא – עברתם קורס איפור מקצועי, ויש לכם מה להציע…

X