משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מקצועי לעיניים

כפי שכל מתאפרת או מאפרת מקצועית יודעת, וכפי שמלמדים בכל קורס איפור בסיסי, אחד החלקים החשובים ביותר בפנים של כולנו (הן באופן כללי, והן בהקשר של איפור מקצועי..) הוא כמובן העיניים. לא סתם נאמר על העיניים כי הן החלון לנשמה שלנוכל ההבעה והתודעה שלנו מתרכזות אל תוך העיניים, אשר מהוות אמצעי עיקרי בתקשורת שלנו עם אנשים אחרים. לכן, בכל סיטואציה בה אנו מתאפרות, בין אם מדובר באיפור ערב, איפור כלות מקצועי, איפור לעבודה או כל סוג אחר של איפור מקצועי או חובבניחובה לשים דגש מהותי על איפור העיניים.

איפור מקצועי לעינייםחשיבות ההיגיינה ושיטות לאיפור עיניים ייחודיות

הכלל הראשון והחשוב ביותר בכל הנוגע לאיפור מקצועי עבור העיניים, הוא שמירה על היגיינה מרבית, ושימוש בחומרי איפור מקצועי איכותיים. הסיבה העיקרית היא כי העיניים הן החלק הרגיש ביותר בפנים שלנו, ובעל הפוטנציאל הרב ביותר לסבול מזיהום כזה או אחר. לכן, חשוב להשתמש במוצרי איפור איכותיים בהם הסיכוי לתגובה אלרגית הוא הנמוך ביותר, וכמובן להקפיד על כללי היגיינה בסיסיים.

מלבד להיגיינה, ישנן שיטות רבות ושונות בעולם האיפור המקצועי לאפר עיניים ייחודיות בצורה כזו או אחרת. למשל, במקרה של עיניים שקועות מומלץ להשתמש בצללית בהירה יחסית על העפעף עצמו ובצלליות כהות יותר באזור הגבה. למעשה, ניתן למצוא אפילו סטים של חומרי איפור צבעוני לעיניים הכוללים כמה גוונים שונים מאותו צבע בסיסי, במיוחד על מנת לאפר עיניים שקועות בצורה אופטימאלית.

דוגמה נוספת לאיפור מקצועי ייחודי על פי צורת העין הוא עבור המקרה של עיניים קטנות במיוחד. במקרה זה מומלץ להימנע משימוש בעיפרון שחור או כהה בתוך העין עצמה (מה שעשוי להקטין אותה עוד יותר), אלא להשתמש בעיפרון בהיר יותר, אשר יעניק לעין מראה פתוח וגדול יותר, במידה ומשתמשים בעפרון כהה בתוך העין, יש לתחום את תפר הריסים החיצוניים (עליון ותחתון) בצללית כהה יחסית (לאו דווקא בשחור) כדי לתת אפקט גדול ופתוח יותר.

דוגמה נוספת היא איפור עיניים עבור נשים עם משקפיים. במקרה זה חבל להימנע מאיפור העיניים, שכן איפור נכון יכול להשיג תוצאות מרהיבות ומדהימות ביופיין בשילוב עם המשקפיים. מה שחשוב זה להתחשב בצורת המשקפיים ובצבע המסגרת, ולבחור צבעי איפור אשר יתאימו לצבע זה. כמו כן, יש להתחשב בסוג המשקפיים ולהתאים את האיפור (למשל, עבור משקפיים בעלות מסגרת עבה ודומיננטית נרצה להוסיף איפור עיניים עדין, על מנת לא ליצור עומס יתר באזור, וכד’…).

במקרה של עיניים רחוקות יחסית אחת מהשנייה (הכוונה היא בעיקר לעיניים אשר מרחקן אחת מן השנייה גדול מרוחבה של עין אחת..), מומלץ להשתמש בצללית כהה (לאו דווקא בשחור) מקצה העין החיצונית ולטשטשה לכיוון האף, לפחות עד למרכז גלגל העין ובשקע העין בננה מלאה, ניתן לתחום את תפר הריסים התחתון/עליון ובתוך העין  בעיפרון עיניים כהה (לאו דווקא שחור). שילוב זה יעניק לעיניים עומק, וכך ייצרו סוג של אשליה של עיניים קרובות יחסית.

כפי שניתן לראות, ישנם בעולם סוגים רבים ושונים של זוגות עיניים, כאשר לכל זוג וזוג יש צורך להתאים איפור מקצועי ייעודי ומיוחד. זוהי הדרך להשיג תוצאות אופטימאליות, בין אם את מאפרת את עצמך, ובין אם את מאפרת מקצועית…

X