משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מאפרת מקצועית עד הבית – שירות נחוץ או פריבילגיה?

במסגרת ההכנות הקדחתניות לחתונה שוכרים החתן והכלה מגוון שירותים שונים מבעלי מקצוע, החל מצלם אירועים מקצועי ועד לתקליטן או מפיק לאירוע כולו.

אחת מאנשי המקצוע החשובים והנחוצים ביותר מנקודת מבטה של הכלה הנרגשת, היא מאפרת כלות מקצועית, אשר תדע להפוך את הכלה המיועדת לאישה הזוהרת והיפיפייה ביותר באירוע כולו.

שירותי איפור כלות מקצועיים מגיעים במגוון דרכים וצורות, כאשר כל סלון כלות או מאפר/ת מקצועיים עובדים בצורה מעט שונה ועשויים להציע ללקוחות תנאים שונים. אחת האפשרויות העומדות לרשות הכלה היא להזמין את מאפר/ת הכלות המקצועיים לביקור בית, ולערוך את מפגש האיפור שממש לפני האירוע הגדול בנוחיות של הבית. האם מדובר בשירות נחוץ או רצוי, מהם היתרונות והחסרונות של שירות מסוג זה?

 

היכן מתבצעות שאר ההכנות לחתונה?

על מנת להבין האם כדאי לנו לשכור שירותי איפור כלות מקצועי עד הבית, נשאל את עצמנו – היכן אנו מתכננים לערוך את מרבית ההכנות האישיות של הכלה בשעות שלפני החתונה?

מלבד לאיפור עורכת הכלה הכנות נוספות רבות וחשובות – עליה לדאוג לעיצוב השיער, ללבוש את שמלת הכלה, להכין עצמה מבחינה קוסמטית ולדאוג למגוון נושאים נוספים בטרם היא יוצאת לכיוון הצילומים והאירוע עצמו.

במידה ואת מתכננת לערוך את כל ההכנות הללו בנוחות של הבית שלך, מתבקש להזמין גם את מאפר/ת הכלות שלך לביקור בית. במידה וההכנות צפויות להיערך במקום אחר (למשל – סלון כלות או חדר מיוחד המיועד לכך באולם או גן האירועים בו נערכת החתונה), ייתכן ונרצה להזמין את מאפרת הכלות למיקום זה, או אולי להגיע אליה לסטודיו בו היא עובדת. על מנת להבין האם הגיוני יותר להזמין את המאפרת או להגיע אליה נתחשב במיקומים של הבית, גן האירועים, הסטודיו של המאפרת וסלון הכלות (בו את צפויה להתכונן לחתונה).

איפור כלות עד הבית

הנוחות של הבית מול מחיר גבוה יותר – יתרונות וחסרונות של איפור כלות עד הבית

היתרונות של הזמנת מאפרת כלות עד הבית ברורים – בראש ובראשונה מדובר בנוחות. את זוכה לערוך אף את הכנות האיפור הסופיות לקראת האירוע הגדול בנוחיות של הבית שלך (או חדר המלון בו את משתכנת ביום החתונה), ונמנעת מלהתחיל להסתובב ולנסוע ממקום למקום כאשר את כבר בחצי הדרך להפוך לכלה נוצצת וזוהרת.

חשוב לדעת כי במרבית המקרים ביקור בית של מאפרת כלות מקצועית יהיה יקר יותר מאשר להגיע אליה לסטודיו או לסלון הכלות בו היא עובדת. במצבים מסוימים ייתכן כי תוספת זו במחיר שווה לחלוטין את ההוצאה, בעוד עבור נשים מסוימות ובמצבים מסוימים ייתכן כי מדובר בהוצאה בלתי הכרחית ושניתן לרצוי לוותר עליה.

איפור כלה

בכל מקרה, במידה ואת מזמינה מאפרת כלות לביקור בית, חשוב לוודא מראש כי יש בבית מקום נוח להתאפר בו, המכיל מספר מראות ותאורה חזקה ובהירה מספיק. בנוסף, חשוב לוודא כי הבית (או לפחות חלק ממנו) יהיה שקט ונינוח מספיק על מנת שתוכלי להתאפר בשקט ובנינוחות. הסביבה בה את מתאפרת חשובה מאוד, הן עבור רמת הלחץ שלך ברגעים שלפני החתונה והן על מנת שהמאפר/ת יוכלו לעבוד ברוגע ולעשות את העבודה המקצועית והטובה ביותר.

X