משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

צבעים זוהרים מגיעים גם לאיפור

מערכת היחסים בין עולם האופנה והביגוד ובין עולם האיפור והטיפוח היא מערכת יחסים משגשגת והטרנדים הבולטים של העונה באים לידי ביטוי לא רק בארון הבגדים שלנו, אלא גם על שידת הטואלט שלנו. אחד הטרנדים של עונת הקיץ הנוכחית הוא הטרנד הזוהר והנוצץ שהחזיר אל חנויות המעצבים את הגלאם המנצנץ של האייטיז והניינטיז ועושה קאמבק גם בעולם האיפור.

צבעים זוהרים באים לידי ביטוי במגוון מוצרי איפור שוניםמצלליות עיניים, דרך עפרונות ואייליינרים ועד לשפתונים, מייק אפ, שימרים , סומק וכמובן גווני הלקים לציפורנייםסקאלת הצבעים הזוהרים נעה בין כתומים, ורודים וזהובים ובין כחולים, כסופים, אפורים ואפילו שחוריםכשלכולם השפעה מאירה על הפנים.

איפור סוגי עיניים שונות בצבעים זוהרים

כל מאפרת יודעת כי איפור סוגי עיניים שונות באופן מקצועי ונכון דורש התאמת  איפור מסוים למבנה העיניים, תווי הפנים של המאופרת וכמובן לגוון עיניה. איפור פניה של מאופרת בתכשיר זוהר כלשהו יכול לשדרג מיידית כל הופעה – בין אם מדובר בכלה אשר רוצה להיראות מוארת וזורחת ביום חתונתה, או אישה בדרכה לפגישת עסקים חשובה. עם זאת, כל מאפרת צריכה לדעת ליצור מראה הרמוני שאינו מוגזם ומלאכותי ולתת את החיזוקים הזוהרים במקומות הנכונים, בהתאם לצורת עיניה של המאופרת ולפרופורציות הפנים שלה.

לא כל מאופרת תהיה בעלת פרופורציות מושלמות, אשר מתקיימות רק כאשר יש הרמוניה מושלמת בין שלוש הנקודות העיקריות בפנים – המצח, הסנטר והלחיים. אך בעזרת איפור זוהר ניתן להאיר את הפנים ועם גוונים כהים  ליצור הצללות במקומות הנכונים וכך להגיע למראה המבוקש .

מוצרי איפור זוהרים שכל אחת צריכה בתיק

הצבעים הזוהרים יכולים, כאמור, לשדרג כל מראה, אבל לא חייבים להיות כלה ביום חופתה כדי להשתמש בגוונים בוהקים אלו. ימי הקיץ מביאים איתם הזדמנות להוסיף קצת זוהר לעור הפנים השזוף והמנושק על ידי השמש וכל אחת מאיתנו יכולה להתאבזר בכמה מוצרי איפור שייצרו עבורנו בלי שום בעיה את המראה הזוהר. שפתון בצבע ורוד או כתום _מאט או גלוסי )  משדרג באופן מיידי כל מראה קיצי ואילו איפור בצללית משי מבריקה  יהפוך מראה של ערב קיצי לנוצץ במיוחד.

עפרונות עיניים בצבעים זוהרים כמו טורקיז, תכלת וכסף יכולים ליצור לנו מראה מיוחד שלא רואים על כל אחת, אך חשוב מאד לזכור שכל מאופרת ומתאפרת שונה מחברתה ולכן איפור סוגי עיניים שונות בתכשירים פופולריים דומים ייצור מראה שונה אצל כל אחת ואחת מאיתנו.

בין אם אנחנו מאפרות מישהי לקראת חתונתה , מתאפרות בעצמנו לקראת מסיבת קיץ פרועה או נוסעות לנופש בו אנחנו רוצות להיראות זוהרות במיוחד, הצבעים הזוהרים לא חייבים להישאר במזוודה, הם מגיעים בענק גם לעולם האיפור ובעולם היצירתי הזה, כל אחת תוכל למצוא את המראה הזוהר המיוחד לה.

X