משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מקצועי לעור הבוגר

עבור נשים מבוגרות, מכיל תחום האיפור פוטנציאל גדול מאוד – באמצעות מוצרי איפור מקצועיים ואיכותיים יכולה אישה מבוגרת יחסית “להוריד” שנים רבות מהופעתה, ולהתאפר באופן היוצר מראה אלגנטי ואטרקטיבי של ממש.

עם זאת, חשוב להכיר את הנקודות ה”קריטיות” בהקשר זה, שכן בקרב נשים מבוגרות איפור לא נכון או מוגזם עלול לעשות בדיוק את הפעולה ההפוכה ממה שאנו מעוניינות להשיג, ולגרום למראה בולט יתר על המידה ואף מוזר. על ידי הקפדה על כמה כללים חשובים, ניתן לוודא כי איפור העור המבוגר יעשה את העבודה הרצויה, ויעניק למתאפרת מראה אלגנטי, קליל וצעיר ממש.

 

הכנה נכונה ויסודית של העור

בין אם את מתאפרת אצל מאפרת מקצועית ובין אם יש לך בבית את כל מוצרי האיפור המקצועי הנדרשים ואת מתאפרת בעצמך, חשוב לוודא כי אנו מכינות את העור בצורה יסודית וטובה לפני שנתחיל להתאפר.

במקרה של עור מבוגר יחסית חשוב במיוחד להכין אותו כראוי. בתור התחלה נוודא באופן יסודי כי העור נקי ומוכן לקבל את חומרי ההזנה והאיפור. השלב הבא הוא כאמור הזנה טובה של העור בחומרי לחות, החשובים במיוחד בקרב נשים מבוגרות אשר עור פניהן לרוב סובל מיובש וקמטים. דאגי להרוות את העור בלחות, כאשר עדיף להשתמש בתכשירים ייחודיים לחלקים השונים של הפנים – קרם לחות והזנה לאזור העיניים והעפעפיים, תכשירים ייעודיים לאזור הצוואר וכו’.

על מנת להשלים את תהליך ההכנה נרצה להשתמש גם בתכשירי קדם איפור מתאימים, דוגמת פריימר טוב אשר “ימתח” את העור ויכין אותו לקבלת האיפור עצמו.

 

איפור סולידי ומאופק יחסית והימנעות מצבעים עזים ונוצצים

החוכמה באיפור מקצועי ונכון לעור מבוגר טמונה באיפוק ובבחירה נבונה של הצבעים ואופי מוצרי האיפור בהם נשתמש. נשים מבוגרות אשר מתאפרות בצורה נכונה מתאפיינות לרוב במראה סולידי יחסית, ולכן אלגנטי ומעורר השראה. במקום לנסות להילחם בגיל ולהיראות צעירות במיוחד, נרצה להדגיש את היופי הקיים. למשל, במקרה של הגבות רצה להדגיש אותן, וכך אולי לכסות על קרחות מסוימות או דלילות, אך לא נרצה לצייר לגמרי מאפס את כל הגבה, שכן זה ייצור מראה בולט מדי.

בנוסף, נרצה להימנע מצבעים עזים וחזקים מדי, אשר בדרך כלל אינם יוצרים מראה מחמיא. הדבר נכון גם עבור נצנצים או צבעי איפור מבריקים מדי. צבעי מאט לרוב יהיו מתאימים ואלגנטיים יותר על גבי עור מבוגר, גם במקרה של איפור ערב עבור אירוע חגיגי.

אחד האתגרים הגדולים עבור נשים מבוגרות הוא כאמור אותו איפוק באיפור המקצועי, שכן נשים רבות מנסות כאמור “לכפר” על נזקי הגיל בעור הפנים על ידי שימוש במוצרי איפור רבים ובולטים. איפור מקצועי ומאופק יעשה בדיוק את העבודה הרצויה – הוא יעלים פגמים בולטים, יעניק כמה גוונים עדינים ונעימים ויגרום לעור הפנים להיראות כאילו הוא צעיר ומתוח יותר באופן טבעי ולא באופן מאולץ.

X