משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

על הקשר בין איפור מקצועי ותאורה

איפור מקצועי, בין אם מדובר באיפור ערב עבור אירוע חגיגי במיוחד, איפור כלות עבור יום החתונה או כל סוג איפור אחר עבור אירוע כלשהו, הינו תורה שלמה ומורכבת – עולם ומלואו. אמנם, על פניו, נראה כי מדובר במשימה פשוטה יחסית – אנחנו, הצופים מן הצד, רגילים לראות את הכלה או את האורחות באירועים חגיגיים כאלו או אחרים, כאשר הן כבר מאופרות, זוהרות ונוצצות, כך שזה עלול להתפרש כמשימה קלה יחסית. אך כפי שכל מאפרת מקצועית או אפילו כל מי שאי פעם השתתף בקורס איפורמקצועי יכולים להעיד – איפור מקצועי מכל סוג שהוא הוא דבר מורכב ולא פשוט כלל.

ספציפית, קיים בתחום האיפור המקצועי צורך מתמיד להתחשב בתנאי התאורה, אשר קובעים המון בכל הנוגע לאופן בו ייראה וייתפס אובייקט האיפור שלנו.

איפור מקצועי לאירועים מוארים ביותר

הסיבה העיקרית לכך שכל מאפרת מקצועית או בוגרי קורס איפור מקצועי חייבים לקחת בחשבון את פקטור התאורה היא מפני שבמרבית המקומות עבורם נדרש איפור מקצועי (חתונות, אירועים חגיגיים, הופעה בטלוויזיה או בקולנוע וכד’..) קיימת תאורה מלאכותית חזקה ובוהקת במיוחד. מכיוון שרובנו רגילים לתאורת השמש הטבעית או לכל היותר לתאורת המנורות בבית שלנו, התאורה הבוהקת הקיימת בדרך כלל באירועים חגיגיים או במקומות אחרים עבורם מתאפרים באופן מקצועי הינה בגדר שינוי משמעותי בו חייבים להתחשב.

בכל הנוגע לאיפור מקצועי, תאורה בוהקת וחזקה משנה לחלוטין את כללי המשחק. מדובר לרוב בתאורה בה ניתן לראות באופן ברור יותר כל פרט קטן וכל אזור מסוים בפנים, כאשר קיים צורך מהותי לאפר ו/או להתאפר באופן אשר יתחשב בתנאי תאורה אלו- במיוחד שהטכנולוגיה hd  תפסה מקום גם בטלוויזיה וגם באירועים .

אפילו השימוש בחומרי איפור מקצועיים ואיכותיים לחלוטין אינו מספיק, דרוש ידע וניסיון רב על מנת להשיג איפור מקצועי אופטימאלי ואיכותי ביותר, עבור מקומות עם תאורה בוהקת. בתאורה מרכזית וחזקה כל כך, מסוג התאורות הקיימות באולפני טלוויזיה או אפילו מתחת לחופה בחתונה, ניתן בדרך כלל אפילו לראות את חומרי האיפור עצמם, מה שאנחנו לא רוצים שיקרה כמובן. מאפרת מקצועית העוסקת באופן שוטף באיפור מקצועי עבור נשים וגברים אשר צפויים לעמוד תחת תאורה חזקה כזו או אחרת, אמורה לדעת לאפר אותם בצורה בה לא יוכלו לראות את חומרי האיפור עצמם. כלומר – האיפור ייראה טבעי וישתלב בגוון העור הטבעי של המאופרים, גם תחת תאורה חזקה במיוחד.

כאשר עומדים תחת אור הזרקורים, לא רק כל קמט עלול להיראות בולט במיוחד, אלא גם כל פגם באיפור עלול להיראות בולט ולכן מביך במיוחד. לכן, איפור מקצועי חייב להתחשב בתאורה הצפויה להיות, ולהיעשות על ידי מאפרת מקצועית ומנוסה, אשר מתמחה באיפור מקצועי תוך התחשבות בתנאי התאורה. קחו זאת לתשומת לבכם, בפעם הבאה בה אתם נדרשים לשירותי איפור מקצועי…

X