משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מקצועי לפנים עם פיגמנטציה

המלצות מקדימות: לפני שלומדים כיצד להסתיר את כתמי העור, ישנה עבודה מקדימה הנותנת לאיפור מקצועי הסתרה וטשטוש בטבעיות וקלילות.

שלב א’: תזונה מבוקרת (לא דיאטה) לדוגמא: להורידג’אנקפוג“. ברגע שהמעי הגס שלנו לא בריא/תקין (חילוף חומרים איטי), כתמי העור כהים יותר(כולל כהויות מתחת לעין) ועור הפנים נראה תמיד אפור ולא חי. מינראליים וברזל הם סוד היופי!!! שני אלה מחזקים את הכבד שהוא האחראי ליופי והכוח הפנימי שלנו.

שלב ב’: פחות עישון (אם אפשר אז בכלל לא), ספורט (הזעה היא חילוף חומרים), מנוחה ומקדמי הגנה.

שלב ג’: טיפוח פנים כראוי, ישנם היום קרמים של רופאי עור למריחה בלילה המבהירים את הפנים. בבוקר לאחר שטיפת הפנים, ישנם קרמים המכילים המון ויטמין cהמזינים וממצקים את הפנים וקרמים משובחים ללא בישום שממצקים ומזינים את עור הפנים.

איפור מקצועי וטשטוש פגמים במקרה של פנים המתאפיינות בכתמי פיגמנטציה ובפגמים נוספים יכול להיות משימה מאתגרת לעיתים, אך אם עובדים עם הכלים הנכונים ושומרים על כמה כללי בסיס, מדובר במשימה אפשרית בהחלט. בין אם מדובר באיפור כלות, איפור מקצועי לאירועים חגיגיים, איפור ערב סטנדרטי או אפילו איפור יומיומי, לא חייבים להיות מאפרת מקצועית .

כתמי פיגמנטציה ופגמים שונים בעור הפנים מאפיינים הרבה פעמים את עור הפנים של נשים מבוגרות, אך לא רק. ניתן למצוא גם המון נשים צעירות אשר פניהן מתאפיינות בכתמי פיגמנטציה מסוג כזה או אחר עוד מגיל צעיר, ולכן חשוב עבור נשים אלו המעוניינות לטשטש את אותם פגמים, להבין כי עולם האיפור כיום מכיל חומרים וטכניקות איפור המסוגלות לטפל במרבית סוגי כתמי הפיגמנטציה. כתמי פיגמנטציה הם כאמור הרבה פעמים פגם מולד בעור, וניתן לטשטשו בקלות באופן יומיומי, במידה ומעוניינים בכך.

מייקאפים וקונסילרים נטולי שומן לטשטוש כתמי פיגמנטציה

שיטה בסיסית, קלה, מהירה ויעילה לטשטוש כתמי פיגמנטציה, היא פשוט שימוש במייקאפים וקונסילרים נטולי שומן. על ידי הנחת החומר אחד על השני בהדרגה וכמובן גוון אחד או שניים הנכונים לעור הפנים ונטרול הפיגמנטציה אתן יכולות להגיע לרמת שליטה גבוהה ביותר, אשר תאפשר לכן לטשטש כמעט כל כתם פיגמנטציה.

זו הייתה שיטה אחת מאוד פשוטה ובסיסית לנטרול פגמי פיגמנטציה. עם זאת, ישנן הרבה נשים אשר סובלות מעור פנים בעל כתמים גדולים וחזקים במיוחד, אשר ייתכן כי שימוש עדין ופשוט במייק אפ או קונסילר נטול שומן לא בהכרח יספיק להן. במקרה זה, העצה הטובה ביותר שניתן לתת להן היא קודם כללא להתייאש. קיימות כאמור שיטות איפור רבות ומגוונות כיום, אשר יאפשרו לטפל כמעט בכל סוגי הכתמים. שנית, על מנת להגיע לסוג האיפור הנכון והאולטימטיבי עבור מקרים מאתגרים יותר, מומלץ לפנות למאפרת מקצועית, או אפילו להשתתף בכמה שיעורים של קורס איפור מקצועי.

בין אם תפנו למאפרת או אל קורס איפור מקצועי בסיסי, תוכלו לקבל את המידע העדכני והמקצועי ביותר בעולם האיפור. לאחר שפעם אחת תעבדו יחד עם מאפרת מקצועית או עם המורים במסגרת קורס איפור מקצועי, תקבלו את ה”מתכוןהמושלם עבור הפנים המסוימות שלכן המתאפיינות בכתמי פיגמנטציה ייחודיים, כך שבעתיד כבר תדעו בדיוק כיצד להתאפר על מנת לטשטש כראוי את כתמי הפיגמנטציה הייחודיים המאפיינים את הפנים שלכן.

חשוב לזכורעולם האיפור המקצועי כיום הוא כל כך מתקדם ומגוון, עד כי ניתן לטפל כמעט בכל מקרה, גם בכתמי הפיגמנטציה החמורים ביותר. לכן, חשוב מאוד לא להתייאש אף פעם, ולפנות למקורות הייעוץ הנכונים על מנת לרכוש את הכלים הטובים ביותר לטיפול בבעיה.

טיפ:במידה והסתרת הפיגמנטציות בעזרת מייק אפ וקונסילר נראה כבד מדי,חובה להתחיל בטיפים הראשונים של תזונה, ספורט ורופא עור.

חשוב לציין: היופי מתחיל מבפנים!!

X