משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לאיפור מקצועי לאירועים

נשים רבות מעדיפות לשכור שירותי איפור מקצועי עבור אירועים חגיגיים, דוגמת חתונות משפחתיות, אירועים עסקיים מטעם מקום העבודה וכד’. בין אם את שוכרת את שירותיה של מאפרת מקצועית על מנת שתכין אותך לקראת האירוע החגיגי של הערב ובין אם את עושה זאת בעצמך, מובאות כאן כמה נקודות ששווה לקחת בחשבון במסגרת האיפור לערב ושילובו במראה הכולל –

איפור מקצועי לאירועים

להתאים את האיפור וההופעה הכללית לאווירה הצפויה באירוע

חשוב להתחשב בסוג האירוע אליו אנו מתכוננות ובאווירה הכללית שאמורה לשרור באותו אירוע. ישנם אירועים חגיגיים מסוגים שונים, המתאפיינים באווירה שונה – אירועים יוקרתיים ונוצצים, אירועים פשוטים ו”כפריים”, אירועים רשמיים בהם כולן וכולם מתלבשים בצורה רשמית ומסודרת וכד’.

את האיפור המקצועי שלך לאירוע תרצי להתאים לאופיו הצפוי של האירוע. על מנת לעשות זאת, צריך לברר מהו סוג האירוע כמובן ומה צפוי להיות בו, ולהתאפשר בהתאם. כל מאפרת מקצועית מנוסה תדע להתאים איפור מקצועי לסוג אירוע זה או אחר.

לסוג האירוע נרצה להתאים כמובן גם את ההופעה הכללית – סוג השמלה, אופן עיצוב השיער וכד’.

תיק איפור מקצועי איתנו באירוע

עבור אירועים נוצצים וחשובים במיוחד, נרצה אולי לשקול לקחת עימנו תיק איפור מקצועי קטן, עם כמה אביזרי איפור בסיסיים אשר יאפשרו לנו לערוך תיקונים וחיזוקים לאורך הערב. ניתן לקנות כיום תיק איפור קטן וקומפקטי, אותו נוכל להכניס לתיק היד שאנו לוקחות לאירוע, ולא לדאוג לו במהלך הערב כולו, עד שנזדקק לו.

תיק איפור מקצועי צמוד יבטיח כי את מוכנה למקרים בלתי צפויים, כמו גם לפגעי מזג אוויר (בדרך לאירוע, למשל), להזעת יתר בלתי צפויה וכד’. נרצה לוודא שתיק האיפור שלנו מכיל כמובן מראה, שפתון, פודרה ואולי גם עיפרון או מברשת לעיניים. כמו כן, כל אביזר קטן וקומפקטי בו את נוהגת להשתמש הרבה באיפור יתקבל בברכה בתיק האיפור שיבוא איתך לאירוע.

מאפרת מקצועית שאנו מרגישות איתה בנוח

במיוחד כאשר מדובר באירוע חגיגי וחשוב במיוחד (למשל – חתונה של מישהו מהמשפחה הקרובה), נרצה לוודא שאנו מקבלות את שירות האיפור המקצועי הטוב והמתאים ביותר שאנו יכולות לקבל. זכרי – היום כל אירוע מצולם ומתועד מכל כיוון אפשרי, ואם את בחתונה של אחותך, לדוגמה, זהו ערב בו תיזכרי ואותו תיראי בתמונות וסרטונים במשך כל החיים. לכן, כדאי לא להתפשר ולבחור במאפרת מקצועית עם “תעודות” – כזו שאת מכירה את עבודתה ומרגישה בנוח איתה. אם אין מאפשרת כזו, שאת כבר מכירה ועבדת איתה בעבר, קחי המלצות מנשים עליהן את סומכת, ואל תסגרי עם אף מאפרת לפני שראית עבודות שלה ונפגשת איתה. הדבר האחרון שאת רוצה זה להוסיף לרמת המתח והלחץ שלך לפני אירוע של מישהו קרוב, על ידי חוסר אמון או חוסר התאמה עם המאפרת המקצועית המופקדת על ההופעה שלך.

מאפרת מקצועית

X