משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מקצועי לכהות עור

איפור מקצועי הוא תחום אשר הינו רלבנטי כיום עבור יותר נשים ברחבי העולם מאשר אי פעם, כאשר בין אם מדובר באירועים מיוחדים דוגמת חתונה או אירועים עסקיים ובין אם מדובר באופן בו מגיעות נשים לעבודה במשרד למשל, מיליוני נשים ברחבי העולם משתמשות באיפור מקצועי כיום על בסיס יומיומי. חלקן עושות זאת על ידי שימוש בשירותיה של מאפרת מקצועית אשר עברה קורס איפור בסיסי לפחות, או שהן עברות בעצמן קורס איפור, כך שיידעו להתאפר בעצמן באופן מקצועי.

מכיוון שכמות גדולה יותר מאי פעם של נשים משתמשת כיום באיפור מקצועי, יותר ויותר קבוצות שונות של נשים הנבדלות על ידי המראה החיצוני הכללי שלהן מגלות את הצורך באיפור מקצועי אשר מותאם ספציפית לגוון העור שלהן. עבור כהות עור למשל, קיים צורך מהותי בהתאמת האיפור המקצועי, על מנת ליצור מראה הולם ואסתטי יותר, המתחשב בצבעו הטבעי של העור. אלו יכולות להיות נשים כהות עור לחלוטין, ממוצא אפריקאי למשל, נשים בעלות עור כהה יחסית דוגמת נשים אשר מוצאן במדינות כמו הודו, מרוקו וכד’, או כל אישה אשר גוון עורה מעט כהה יותר מהממוצע.

איפור מקצועי עבור שיזוף טבעי

אותן נשים כהות עור יכולות במובנים רבים להרגיש טוב עם כך שיש להן יתרון מסוים בכל הנוגע אל איפור מקצועי, איפור ערב, איפור כלות וכד’, שכן המגמה העולמית כיום בעולם האיפור המקצועי היא להעניק למתאפרות מראה שזוף יותר. את השיזוף הזה מקבלות נשים כהות עור באופן טבעי, כך שניתן לומר כי הטבע כבר עושה עבורן חלק גדול מהעבודה.

אך בין אם מדובר במקרה של איפור כלות לפני החתונה, קורס איפור בו לומדים להתאים את האיפור לגוון העור הטבעי של המתאפרת או כל סוג אחר של איפור מקצועי, כל מאפרת מתחילה יודעת כי קיים צורך להתאים את האיפור אינדיבידואלית לכל מתאפרת ומתאפרת. במקרה של כהות עור, אי אפשר להשתמש בחומרי האיפור המקצועי הרגילים, המשמשים לאיפור נשים בעלות גוון עור בהיר, שכן התוצאה לא צפויה להיות אסתטית במיוחד. לדוגמה, שימוש במייק אפ וחומרי איפור נוספים המיועדים לעור בהיר יעניק לעורה של כהת עור גוון אפרפר, שימוש בשפתון או צלליות בצבעים עזים במיוחד על בסיס אדום או וורוד עלולים להעניק מראה “ליצני” במידה מסוימת וכד’.

בין אם במקרה של איפור כלות או כל צורה אחרת של איפור מקצועי, חשוב להימנע מתוצאות כאלו אשר לא רק שמראות על חוסר בקיאות של המאפרת המקצועית בתחום, אלא עלולות לגרום גם למראה מגוחך של ממש.

דוגמה נוספת להתאמה הנדרשת באיפור מקצועי לכהות עור הוא שימוש בגוונים שונים של מייק אפ, עבור מקרים בהם גוון עור הפנים משתנה במקומות שונים בפנים מבהיר יותר לכהה יותר.

כל ההתאמות האלו ועוד, הן כאמור בגדר חובה של ממש עבור כל מאפרת מקצועית באשר היא, אשר מאפרת לקוחות כהות עור…

X