משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מקצועי לתצוגות אופנה

איפור מקצועי, כידוע לכל מי שמתעניין בתחום, הוא כיום עולם רחב ועשיר, המכיל אינספור תתי תחומים שונים, דוגמת איפור כלות, איפור ערב לאירועים חגיגיים, איפור עבור תעשיית הבידור וכד’. אחד התחומים המעניינים והמרהיבים ביותר בעולם זה של איפור מקצועי הוא התחום של איפור מקצועי לתצוגות אופנה. אותן תצוגות אופנה שרובנו מכירים בעיקר מתכניות הטלוויזיה או מגזיני האופנה הן אולי המקום המתבקש ביותר לאיפור מקצועי אשר יהיה מרהיב מצד אחד, ואיכותי לחלוטין מהצד השני.

מאפרת מקצועית לתצוגות אופנה – מקצוע נחשק ומבוקש

אם נערוך סקר בקרב מאפרות מקצועיות אשר זה עתה סיימו קורס איפור, או אפילו מאפרות וותיקות ומנוסות בתחום האיפור המקצועי, נגלה כי רבות מהן היו רוצות מאוד להגיע לעבוד כמאפרות עבור תצוגות אופנה. הסיבה לכך היא לא בהכרח רק הזוהר הנלווה לעבודה בתצוגות האופנה המרכזות אליהן את הדוגמניות, מעצבי האופנה והאנשים החמים והמצליחים ביותר בתחום זה, אלא גם העבודה עצמה – בהרבה מאוד מן המקרים, האיפור המקצועי המעטר את פניהן של הדוגמניות הוא מיוחד במינו, מרהיב ובלתי שגרתי. כך, מהוות תצוגות אופנה עבור כל מאפרת ומאפר מקצועיים הזדמנות להתנסות באיפור אוונגרדי ופורץ דרך, לא בדיוק מה שיוצא למרבית המאפרות לעשות מדי יום עבודה. כאשר מאפרת מקצועית אשר סיימה לפני שנים רבות קורס איפור ועובדת בתחום האיפור המקצועי מספר שנים, אך רגילה לקום מדי יום לעוד איפור כלות סטנדרטי או איפור ערב מקצועי אך שגרתי, מקבלת את ההזדמנות לעשות משהו יוצא דופן, מרענן ושגרתי כמו תצוגת אופנה – קל להבין מדוע היא תרצה לקפוץ על ההזדמנות הזו.

על מה בעצם חשוב לשים דגש בכל הנוגע לאיפור מקצועי עבור תצוגות אופנה? ובכן, היריעה קצרה מלהכיל וגם לא ממש ניתן לנסח חוקים ברורים וחד משמעיים על פיהם יוכלו המאפרות המקצועיות בתצוגות אופנה לאפר את הדוגמניות והדוגמנים. ניתן לומר כי במרבית תצוגות האופנה, מעצבי האופנה האחראיים גם על הבגדים המעוצבים שלובשים הדוגמנים והדוגמניות וגם על העיצוב הכולל של האירוע, הינם בעלי מילה חזקה גם בכל הנוגע לאיפור הדוגמניות. כאשר דוגמנית עולה על המסלול בתצוגת אופנה כזו או אחרת, היא לא רק מציגה לראווה את הבגד המעוצב שעל גופה – היא יוצרת מראה שלם ומורכב, אשר כולל את הבגד, את ההליכה שלה, את הבעות הפנים שלה, את התפאורה והמוסיקה המושמעת ברקע וגם את האיפור המקצועי שעל פניה. לכן, ייתכן כי האופן המדויק בו יש לאפר כל דוגמן ודוגמנית נקבע סופית על ידי מעצב האופנה עצמו. בכל מקרה, הוא זקוק למאפרים מקצועיים ומנוסים על מנת שיוכלו לקחת את החזון שלו, ולהפוך אותו למציאות.

לסיכום, איפור מקצועי לתצוגות אופנה הוא תחום מעניין ביותר – אולי מהמעניינים בעולם האיפור המקצועי כולו…

X