משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מקצועי לחינה

איפור מקצועי הוא משהו שכולנו נזקקות לו מפעם לפעם, כאשר תקופת החתונה היא מן הסתם תקופה בה נתעסק באיפור מקצועי ואיפור כלות יותר מכל תקופה אחרת בחיים. אין כיף יותר מאשר לנסות סוגים שונים ומשונים של איפור כלות מקצועי עבור הכלה המיועדת, כאשר גם עבור החברות וקרובות המשפחה ההתעסקות באיפור ערב מקצועי יכולה להיות מהנה במיוחד.

במסגרת ההכנות לחתונה, מנסה הכלה אמנם סוגים שונים של איפור כלות מקצועי ואף שוכרת מאפרת מקצועית למשימה, אך אחד האירועים המרכזיים במסגרת ההכנה לחתונה מספק עבורה את האפשרות ל”ניסוי כלים” קטן, מעין חזרה גנרלית מבחינת האיפור לקראת החתונה. הכוונה היא כמובן לטקס החינה המסורתי, המהווה חגיגה גדולה ומקדימה לחתונה עצמה.

מאפרת לאיפור מקצועי לקראת החינה

כאמור, הן עבור הכלה עצמה והן עבור החברות הקרובות ובנות המשפחה, טקס החינה מהווה הזדמנות מצוינת לעשות חזרה גנראלית לקראת החתונה בכל הקשור לאיפור כלות, איפור מקצועי עבור החברות והאחיות וכד’. מדובר בטקס חגיגי ושמח במיוחד אליו מגיעים אורחים רבים, כאשר מלבד להחלפת התלבושות המסורתית הכלה המיועדת מתגנדרת ומתיפייפת במטרה לגנוב את ההצגה ולהיות הכי יפה באירוע. כמובן שאיפור כלות נועד בראש ובראשונה על מנת להשיג מטרה זו בחתונה, אבל באותה הזדמנות, למה לא גם בחינה?…

נשים רבות מתאפרות לקראת החינה באופן שונה מהאופן בו הן צפויות להתאפר בחתונה שלהן. כפי שלומדים אפילו בקורס איפור, ישנם מאפיינים שונים בין טקסים שונים, כאשר איפור כלות הוא כאמור תחום העוסק בחתונה עצמה. עם זאת, החינה כאמור מספקת אפשרות לניסוי כלים קטן. במידה ולכלה המיועדת שלנו ישנם כמה סגנונות של איפור כלות מקצועי ביניהם היא מתלבטת, החינה היא הזדמנות מצוינת לנסות אותם “על אמת” – באירוע איתי, נוצץ ורב משתתפים. למעשה, מי שמתלבטת בין כמה סגנונות שונים של איפור כלות לחתונה שלה יכולה בטקס החינה לנסות כמה סגנונות שונים, לראות איך היא מרגישה עם כל אחד ואחד מהם ולקבל פידבקים וחוות דעת מהאורחים והאורחות באירוע. בדיוק כפי שנוהגים להחליף תלבושות שונות בטקס החינה המסורתי, כך ניתן להחליף גם סגנונות איפור מקצועי שונים, על מנת למצוא את הטוב והמתאים ביותר עבור החתונה.

כיום, נוהגות כלות מיועדות רבות לשכור מאפרת מקצועית עבור טקס החינה, ולא רק לקראת החתונה עצמה. טקס זה הפך לטקס חגיגי במיוחד בשנים האחרונות, עוד סיבה מיוחדת למסיבה. בשונה מהחתונה עצמה, אשר הצבע השולט בה הוא בדרך כלל לבן, במקרה של החינה מדובר בטקס צבעוני ומרהיב, המתאפיין בתלבושות רבות וצבעוניות, מאכלים יוצאי דופן, קריאות שמחה צוהלות וכד’. טקס צבעוני וססגוני כזה הוא הזדמנות מצוינת “לדפוק הופעה” בכל הקשור לאיפור מקצועי, הופעה מקדימה ומכינה להופעה הגדולה מכולן – החתונה עצמה…

X