משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לפורים – אריה

פורים הינו מטבע הדברים אחד החגים המרכזיים והגדולים ביותר של עולם האיפור. כולנו, או לפחות בעלי הילדים שבינינו, מתחילים לעסוק בסוגיות שונות וחשובות של איפור לקראת פורים, במטרה להעניק לילדים שלנו (או לחברים, לנו עצמנו וכד’…) את התחפושת המושקע והמושלמת ביותר שהם יכולים לבקש.

אחת התחפושות הפופולאריות והנפוצות ביותר בקרב ילדים, ובעיקר בקרב בנים, היא תחפושת של אריה או נמר (למעשה, מדובר בתחפושות דומות ביותר, לפחות מבחינת האיפור…).

איפור מקצועי לפוריםלא חייבים לשכור מאפרת מקצועית

על מנת לאפר את הילד שלנו כאריה אנחנו לא חייבים להיות מאפרים מקצועיים המתמחים באיפור ערב או איפור מקצועי כזה או אחר, ולא חייבים לעבור קורס איפור מקצועי בסיסי. תחת זאת,  מספיק שנתייעץ עם המומחים בתחום (כאשר במובן זה האינטרנט יכול להיות מקור מידע מצוין…) ונעקוב אחר כמה כללים מאוד פשוטים ובסיסיים.

דרך פשוטה וקלה לאפר את הילד באיפור לפורים של אריה, היא על ידי שימוש בצבעי מים. ניתן לקנות אותם בכל חנות תחפושות או בחנויות של איפור מקצועי. בנוסף, נדאג שיהיו לנו לפחות שני מכחוליםמכחול עבה ואחד דק יותר, כמו גם ספוגית איפור לצביעה של שטח גדול.

בתור התחלה, נצבע את האזור שמעל הפה, אזור השפם, בלבן. לאחר מכן, נצבע את העפעפיים, האף והמצח בצבע צהוב, בצורת האות האנגליתY. את שאר הפנים נצבע בכתום. את כל זה ניתן לעשות במכחול העבה או בספוגית האיפור.

לאחר מכן, ניקח את המכחול הדק והמדויק יותר, ונשרטט קו תוחם מסביב לעיניים (איי ליינר), אף ושפםחתוליים” (אף שחור, ושפם המורכב מנקודות ופסים…).

עד כאן, ציירנו את הבסיס לתחפושת של חתולים שוניםאריה, נמר, טיגריס וכד’. אם אנחנו רוצים עכשיו לייחד את התחפושת כאריה, נוסיף רעמה מרשימה בגוונים שונים של חום, כתום וצהוב, מסביב לכל הפנים (פשוט נצייר שערות בצבעים אלו מסביב לקו החיצוני של הפנים, גם מעל המצח). לחילופין, מי שמעוניין בתחפושת של נמר יכול להוסיף פסים שחורים במקום הרעמה, או חברבורות שחורות למקרה של נמר חברבורות.

לאחר שנגמר היום, מקלחת טובה או אפילו מגבונים לחים יורידו את כל האיפור מפניו של הילד במהירות ובקלות, בלי להיאבק יותר מדי. מה שנקרא –  אריה ליום אחד…

תחפושת של אריה, נמר וכד’ היא תחפושת קלאסית לילדים המשלבת בין איפור לפורים אשר הינו נרחב ובולט, לבין תחפושת שקל יחסית להכין. למרות שמדובר בתהליך פשוט יחסית מבחינת האיפור בו אנו משתמשים, התוצאה מרהיבה ומרשימה, ממש כאילו הלכנו למאפרת מקצועית המתמחה באיפור לפורים…

לכן, בפורים הקרוב גם הילד שלכם יכול להפוך לאריה גדול ומרשים, לפחות לכמה שעות של קסם…

X