משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור בצ’יק – 3 שלבים שאי אפשר בלעדיהם

איפור מקצועי הוא אמנות ואומנות בו זמנית. יש מאפרות שהן אמניות בתחומן והן מבוקשות בכל העולם ממש כפי שצלמים יכולים להיות אמנים וכך לגבי כל מקצוע יצירתי הכורך את הפרקטי והאמנותי יחד. אנחנו שמעוניינות להתאפר ביום יום, או לכבוד אירועים מיוחדים כמו מסיבות, חתונות, יציאה לתיאטרון או לאירועי חברה כאלה ואחרים איננו מאפרות מקצועיות, אבל עם תשומת לב מוקפדת ודבקות במטרה ניתן להגיע לתוצאות מרשימות. אז תנו למומחית להנחות אתכן ותוכלו ללמוד איך עושים איפור בצ’יק ללא הרבה מאמץ לקבלת מראה מעולה.

שלושה שלבים שאי אפשר בלעדיהם באיפור מהיר הם: מייק אפ, איפור עיניים ולחיים. יש המחלקות את השלבים לתתי שלבים ומגיעות לחמישה שלבים, אבל לא משנה החלוקה אלא המראה הסופי.

מייק אפ נתחיל מהעובדה שהמייק אפ שלך צריך להתאים לגוון הפנים והצוואר שלך ולא מומלץ לבדוק את הגוון על גב כף היד אלא באיזור הלסת שביו הפנים לצוואר. כשאת משתמשת במייק אפ נוזלי מומלץ לנער אותו כי הנוזל עלול לשקוע ולהיפרד והוא נראה כמו חומר שבור. בימים חמים מומלץ לפדר את פנייך באמצעות מברשת פודרה רחבה על מנת לקבע ולסייע בעמידות המייק אפ בטמפרטורה החמה.

לכיסוי של פצעונים נקודתיים או כתמי פיגמנטציה יש להניח מעט קונסילר או מייק אפ על המקום ולטשטש מסביב על להתמזגות עם העור ולפדר מלמעלה. אפשר לעשות את זה לפני הנחת המייק אפ על כל יתר חלקי הפנים או אחרי – איך שתבחרי. במידה ואת מרגישה כי המייק אפ כבד לפנייך ניתן להוסיף לו מעט טיפות של תחליב לחות לפני שתשתמשי בו. לאחר שתסיימי את הנחת המייק אפ מומלץ לעמוד באור החלון ולבחון שלא פספסת שום מקום וכי הוא נראה עלייך טוב.

איפור עיניים– למשך היום ההמלצה היא לאפר את העיניים בגווני איפור טבעיים. במידה ואת  נוהגת למשוך גם את הריסים במסקרה,  מומלץ להניח מתחת לריסים ריבוע טישו שימנע ממך ללכלך את האיזור כולו. ואם את מעוניינת ליצור זוית אלכסונית וחדה בקצה העין יש להצמיד את שולי ספוגית המייק אפ לקצה העין. אפשרות נוספת היא להדביק פלסטר רפואי שיש להסירו לאחר האיפור. כך או כך מתקבל מראה איפור ברור וחד.

אם את מעוניינת בחידוד עפרונות העיניים מומלץ להכניסם למקרר למספר דקות. וליצירת תיחום של מראה “מעושן” יש למרוח את העיפרון בצמוד לקו הריסים ולעבור מעל עם מברשת ספוגית אן עם מקלון אוזניים עם צמר גפן בקצה. פעולה זו מייצרת את מראה האיפור המעושן.

איפור לחיים– על מנת להניח סומק יש להשתמש במברשת סומק בינונית וזאת על מנת למנוע סימני משיחה ו/או פסים. במידה ואת לא משתמשת במייק אפ אבל כן בסומק מומלץ להשתמש בסומק קרמי או ג’ל, דבר שיחזק את עמידות הסומק על הפנים.

מוצרי איפור איכותיים בחנות של עדה לזורגן

X