משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מראה האיפור של רז שמואלי – כוכבת THE VOICE

לא משנה עם איזה מתמודד התחלתם את הדרך שלכם כשצפיתם בדה ווייס, אין ספק שבגמר התוכנית, כמו רבים אחרים הייתם לצידה של רז שמואלי. נכון שקטלין בסופו של דבר ניצחה, אך המרוץ היה צמוד ואין שום ספק שלמרות שהיא זכתה במקום השניצפויה לה קריירה ארוכה ומעניינת. הדבר גם יכול לקבל ביטוי דרך האיפור שבחרנו לרז . אם אתם מבינים כיצד יש לבצע איפור ערב או איפור כלות, אתם בטח יודעים שלא תמיד המראה של איפור כבד וגס הוא המתאים ביותרוהמקרה של רז שמואלי הוא מקרה קלאסי, שבו דווקא הביטוי LESS IS MORE  הכי מתאים : לא כדאי להעמיס עליה שכבות וצבעים באיפור כדי ליצור מראה מושלם של כוכבת.

איפור שמתאים לנערה

כאשר בוחנים את האיפור של רז ומקשרים אותו לעולם החתונות יש לזכור שלא מעט כלות שמתחתנות, הן בעלות מראה צעיר, וחלקן אכן צעירות מאד. למה זה חשוב? כי נשים בעלות מראה צעיר לא צריכות איפור גס ומשנה תווי פנים  – אחרת הדבר נראה לא טבעי וכשהיא תסתכל במראה היא לא תזהה את עצמה .

לכן בגמר, המראה הכללי של רז בגמר היה נערי וטבעישמלה רומנטית למדי, אך לא קיטשית ובולטת יותר. מוקד תשומת הלב של רז היה דווקא השיער שלה – לא אספו את שערה ושמרו על מראה של תלתלים שופעים ורכים . הדבר גם מתאים לתדמית שנבנתה סביב רז – כמי שהצהירה על עצמה כמעריצה אדוקה של אביב גפן – בעצמו סמל לדרך עצמאית, ומאד לאמסחרית” – לכן גם המראה של רז, בשונה מאד מהמראה של קטלין, לא היה מראה של דיווה, אלא יותר מראה של הבת של השכן.  האיפור של רז בגמר היה רך ומחמיא , הגוונים בהם איפרו את רז היו גוונים רכים  – דבר אשר התאים מאד לשמלה שבה הולבשה .באיפור העיניים הונחה צללית רקע בהירה , מרחנו לה איילנר דק שהחמיא והדגיש את עייני האיילה שלה ,הריסים הודגשו במסקרה שחורה והודבקו לה ריסים בודדת להדגשת העיניים .השתמשנו במייק אפ נטול שומן – שעל אף כל ההתרגשות והתאורה על הבמה  עור פניה לא היה שומני ומבריק . הסומק שבו בחרנו לאפר את רז היה סומק בעל גוון וורדרד בתפוחי הלחיים .

לזכור שלעתים צריך השקעה מינימלית

המראה של רז, נותן לנו השראה לאיפור כלותלא תמיד צריך להשתמש בשכבות רבות של איפור, שפתון בגוון צעקני ,אייליינר גס ואולי גם נצנצים וממש לשנות את סגנונה האישי של הלקוחה .לעתים מספיק מראה עדין ורומנטי, אפילו לכלה ביום חתונתהעל מנת להדגיש את סגנונה האישי ולתת לה מראה זוהר .

X