משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מושלם בכל מצב

כולנו מכירות את התופעה המעצבנת והישראלית כל כך. את מתאפרת מול המראה שעות, משקיעה, משנה גוון, מוסיפה עוד קצת מסקרה, עוד טיפת צללית, מבט אחרון למראה, את לגמרי מרוצה, והופאת מחוץ לדלת, מבסוטה מעצמך ומלאת כוחות רעננים ליום ארוך מלא עבודה, בילויים ואקשן. אבל פתאום, השמש יוקדת והאוויר כבד ולח, העיניים שורפות והאיפור המושקע שלך הולך ומתפוגג, והופך לעיסת בוץ בלתי מזוהה. כל כך מוכר וכל כך מעצבן. כולנו אוהבות את המולדת שטופת השמש שלנו, אולם, ללא ספק, לשמש המקסימה והנעימה הזו, כמה חסרונות לא מבוטלים, וביניהםזיעה מעצבנת, הרס מוחלט של האיפור, מראה מעורבב ומבולגן, ובקיצורכאוס של ממש.

אז מה עושים?

יצרני האיפור השונים, המודעים לאקלים המאתגר של ארצנו, מציעים פתרונות שונים לקונפליקט בדמות מוצרי איפור עמידים המתיימרים להתמודד עם תנאי הלחות הבלתי אפשריים. בגדול, מוצרי איפור עמידים מיועדים לבעלות עור שמן ולנשים הנוטות להזעה. בעלות עור יבש, לעומת זאת, סובלות פחות מהשפעת השמש וזקוקות פחות למוצרים עמידים במיוחד.

לעבוד בשכבות

הסוד לאיפור עמיד ללא נזילות בלתי רצויות, הינו איפור בשכבות, כשהחומרים היותר עמידים משמשים כבסיס, ומעליהם, החומרים העמידים פחות. מומלץ להתחיל בקרם לחות טוב התואם לעור הפנים, אותו יש למרוח מראש, ולהמתין עד שייספג לחלוטין. לאחר מכן, יש למרוח על העור פרמייר מתאים. הפרמייר מתווך בין עור הפנים למייק אפ הנבחר, ומסייע לעמידות שלו בתנאי מזג האוויר של ישראל. ולבסוף, אל תצאנה בקיץ בלי פודרה אפילו למכולת (סתם…) פידורים תכופים הם אלה שיקבעו את האיפור על פניכן ויאפשרו לכן להיראות רעננות ומטופחות גם בשרב ישראלי מצוי.

איפור עמיד לעיניים

שיטת השכבות עובדת נפלא גם באיפור העיניים. לבעלות עור יבש, מומלץ למרוח את העפעף בקונסילר מתאים. לבעלות עור עפעף שמן יחסית, מומלץ לעשות שימוש בפרמייר ייעודי לעיניים. לאחר מכן ניתן למרוח צלליות לטעמכן האישי, כשצלליות עמידות עדיפות בהחלט. תוכלנה להוסיף גם איליינר עמיד, עפרונות עיניים עמידים, וכמובן, מסקרה עמידה במיוחד למראה דרמטי, ובעיקרעמיד.

איפור עמיד לשפתיים

למי שלא מוותרת על שפתיים יפות ומודגשות גם בקיץ,  אל דאגה! זה בהחלט אפשרי. אם עור השפתיים שלך איננו נוטה ליובש, תוכלי להשתמש באודם עמיד שיעניק לך מראה זוהר ורענן למשך שעות. אם שפתיך נוטות להיראות סדוקות, האופציה הזו מתאימה לך פחות, כיון שאודם עמיד איננו מתקבל יפה בדרך כלל על עור שפתיים יבש. לבעלות השפתיים היבשות יותר, מומלץ להשתמש בפרמייר המיועד לשפתיים, לתחום את השפתיים באמצעות עיפרון, לצבוע אותן באותו העיפרון, ואז למרוח ליפסטיק, כשהעדיפות היא לליפסטיק שאינו לח.

לסיום, מומלץ להתיז ספריי מקבע שיעזור לכן להיראות יפות וזוהרות מתמיד, גם בקיץ הישראלי הדביק והלח.

X